چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۰۵
آخرین اخبار
7 دی 1394 ، ساعت 14:01 2,327 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8422

افتتاح طرح توسعه کتابخانه عمومی لنگرود /اولین افتتاح مهندس کحالی در لنگرود در حوزه ی فرهنگ و مطالعه انجام شد

اولین افتتاح مهندس کحالی در لنگرود در حوزه ی فرهنگ و مطالعه انجام شدو طرح توسعه کتابخانه عمومی لنگرود مورد بهره برداری قرار گرفت
به گزارش خبرنگار جلال شرق در لنگرود، افتتاح طرح توسعه کتابخانه ی عمومی شمس گیلانی لنگرود با حضور مهردخت وزیر پور عضو هییت امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مشاور دبیر کل نهاد، امیر محمد پور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان جمعی از مسوولین شهرستان کارکنان کتابخانه لنگرود و گروهی از کودکان شهرستان لنگرود برگزار شد.
همزمان با افتتاح بخش کودک کتابخانه عمومی لنگرود در هفت کتابخانه عمومی دیگر استان گیلان نیز بخش کودک کتابخانه ها افتتاح و به بهره برداری رسید.

کتابخانه اولم شاندرمن، احمد سرگوراب شفت، روستای گشت فومن، پونل رضوانشهر، کتابخانه رضوانشهر، لیفشاگرد صومعه سرا و لیسار تالش کتابخانه هایی بودند که بخش کودک آن ها افتتاح گردید.

اولین افتتاح مهندس کحالی در لنگرود در حوزه ی فرهنگ و مطالعه انجام شد

مهندس رضا کحالی در افتتاح طرح توسعه کتابخانه شمس گیلانی لنگرود گفت: اولین افتتاحی است که با همکاری جمعی و تعامل مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و مسوولین شهرستان صورت میگیرد و این افتتاح را به فال نیک می گیرم.

وی با اشاره به این که انعقاد قرارداد توسعه ی کتابخانه در زمان مهندس گلباغی شهردار سابق لنگرود بوده از تلاش های وی تقدیر نمود. همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر به جهت تاکید بر پیشرفت سریع روند توسعه کتابخانه لنگرود تشکرکرد و افزود: امیدواریم برخی نواقص نیز در اینده ی نزدیک برطرف گردد و فرزندان ما و خانواده ها بتوانند از این مکان و امکانات آن استفاده مطلوب داشته باشند.

کتابخانه لنگرود. وزیر پور کتابخونه ۴ کتابخونه ۶ کتابخونه ۷ کتابخونه لنگرود ۳

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است