شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۳:۲۶
آخرین اخبار
2 شهریور 1394 ، ساعت 17:46 585 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1995

افتتاح ۱۲۳پروژه شهرستان لنگرود در هفته دولت

معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری لنگرود اعلام کرد : در هفته دولت امسال ۱۲۳ پروژه شهرستان لنگرود با اعتبار ۵۱۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، فرامرز مصطفوی در اولین روز از هفته دولت درجمع خبرنگاران گفت : اعتباراتی که در سال گذشته برای کمیته ی برنامه ریزی شهرستان در نظر گرفته شده بود بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان بود که حدود ۵۱ درصد آن محقق گشت ولی با بهره گیری از اعتبارات ملی و سایر منابع توانستیم اجرای پروژه ها را به ۵۱ میلیارد تومان افزایش دهیم .
وی یادآور شد: بخشی از اعتبارات مربوط به پروژه های سال های گذشته بود که بر اساس ضوابط بودجه ای ،بیش از۴۰ الی ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند و بخشی دیگر از اعتبارات ملی استفاده شد که با تلاش قابل تقدیر مسولین شهرستان به پروژه ها اختصاص یافت.
معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری لنگرود آسفالت خیابنها وکوچه ها ،برق رسانی، لوله گذاری و دفع آبهای سطحی، پالت کاری و نصب جداول،احداث پارک و روشنایی ، خط کشی معابر، از جمله پروژه های عمران شهری لنگرود است که مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مصطفوی به پروژه هایی در حوزه عمران روستایی اشاره کرد و یاد آور شد: آسفالت و روکش آسفالت روستایی به طول ده کیلومتر ،اجرای طرح های هادی روستایی، افتتاح سد بتنی و ایستگاه پمپاژ روستایی ، باز سازی شبکه آب شهری وتوسعه شبکه آب آشامیدنی،افتتاح مدارس،افتتاح زمین ورزشی،افتتاح طرح های مخابراتی و۱۵ واحد منزل مسکونی مدد جویی در این هفته مورد بهره برداری قرار می گیرد.
عملیات اجرایی و کلنگ زنی احداث تصفیه خانه و بهره برداری از پروژه مخزن هوایی آب شهرک صنعتی ایجاد سد های بتنی و دریچه گذاری انهار از دیگر پروژه های است که به بهره برداری می رسد.
مصطفوی توجه به رفع صد درصدی مشکل آب شرب روستایی به ویژه در بخش اطاقور را نوید اتفاقات خوب در این حوزه دانست و اظهار داشت: توجه به مشکلات آب کشاورزی ،مطالعات ۹۹ درصدی و اجرای طرح های هادی روستایی از دیگر مواردی است که اقدامات خوبی از سوی دولت در این بخش انجام گرفته است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است