یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
10 بهمن 1394 ، ساعت 17:14 2,043 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9662
فرماندار لنگرود در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان:

افتتاح ۹۰ پروژه در شهرستان لنگرود بااعتباری بالغ‌بر ۵۷۰ میلیارد ریال در دهه فجر

فرماندار لنگرود در نشست خبری با اعلام اینکه ۹۰ پروژه شهرستان لنگرود در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد گفت: این پروژه‌ها بااعتباری بالغ‌بر ۵۷۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، سید رضا جواد پور افزود:۱۹ دستگاه اجرایی نظیر نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، آموزش‌وپرورش، صنعت و معدن، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آب و فاضلاب روستایی، نوسازی مدارس، میراث فرهنگی، راه و شهرسازی، برق، گاز، صندوق کارآفرینی امید و بهزیستی پروژه‌های خود را افتتاح خواهند نمود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: علاوه بر پروژه‌های عمرانی بیش از پنجاه پروژه فرهنگی اجتماعی ورزشی نیز افتتاح خواهد شد.
سید رضا جواد پور با اشاره به شعار دهه فجر امسال “تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت “اظهار کرد: آنچه دهه فجر امسال را متمایز کرده اقتدار و عظمتی است که امسال نظام جمهوری اسلامی ایران در مسئله هسته‌ای و برجام به دست آورده است.
جواد پور  این موفقیت بزرگ را بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری مرهون ایستادگی ملت و تلاش خستگی‌ناپذیر دانشمندان هسته‌ای و کوشش مذاکره‌کنندگان و تدابیر دولت دانست.
فرماندار لنگرود تصریح کرد سه عامل بصیرت و هوشیاری ملت، تلاش خستگی‌ناپذیر دانشمندان هسته‌ای به‌ویژه شهدای هسته‌ای و مهارت گروه مذاکره‌کننده که با پشتیبانی مقام معظم رهبری، ملت و دولت با استفاده از هنرمندان دیپلماسی توانستند مسئله هسته‌ای را به انجام برسانند.
جواد پور اضافه کرد: برنامه اقدام مشترک و تعهدات دوطرفه وجود دارد که باید اجرا گردد.
فرماندار همچنین تأکید نمود: موفقیت در برجام منحصر به این دولت نشده است. بلکه دولت تدبیر به اتکا ملت و رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران توانسته نظام بین‌الملل و قدرت‌های بزرگ را به‌زانو درآورد.

سید رضا جواد پور حفظ تعادل و اعتماد ملت به‌نظام را مهم‌ترین اصل دانست و گفت: نباید با بدبینی اعتماد مردم را سست کرد.

photo_2016-01-30_17-21-33 photo_2016-01-30_17-22-18

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است