سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
23 آگوست 2015 ، ساعت 16:08 722 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1961
استاندار خبر داد :

افزایش پروژه های هفته ی دولت در گیلان

استاندار گیلان گفت : پروژه های عمرانی هفته ی دولت در گیلان از نظر اعتبار وتعداد افزایش یافته است.

به گزارش جلال شرق و به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ، دکتر نجفی ظهر امروز در گردهمایی یکروزه فرمانداران که در آستانه ی هفته ی دولت برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر گفت : هفته ی دولت فرصت ارزشمندی برای بیان خدمات نظام اسلامی است و فرمانداران از این فرصت به منظور تشریح دستاوردهای ملی، استانی و شهرستانی بهره بگیرند.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد : در این هفته دستاوردها و اقدامات اساسی دولت با بهره گیری خلاقانه از رسانه ها در عرصه های مختلف به تصویر درآید تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار فراهم آید .

دکتر نجفی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به عنوان دولتی برخاسته از آرای عمومی مردم ایران اسلامی گام های بلندی را در مسیر عزت و اقتدار این مرز و بوم برداشته است گفت : در این زمینه می توان به اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور، مهار تورم ، ایجاد آرامش و امید، به ثمرنشاندن حقوق هسته ای کشور از طریق مذاکرات هسته ای ، تلاش در جهت رفع موانع تولید و افزایش اطمینان به سرمایه گذاران ،کاهش عقب ماندگی گیلان در بخشهای اشتغال ، آب و راه روستایی و اجرای طرح گاز دار کردن همه روستاهای بالای ۲۰خانوار اشاره کرد.
دکتر نجفی با اشاره به افتتاح ۱۲۶۹ پروژه عمرانی در هفته ی دولت گفت : این پروژه ها براساس آخرین گزارشهای رسیده با اعتباری بالغ بر هزار و ۱۵۵ میلیارد تومان در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، شیلات، عمران شهری، گاز رسانی، آبرسانی، برق رسانی، آسفالت راههای روستایی، فضاهای آموزشی، ورزشی، مسکن مهر،‌ حمل و نقل، گردشگری و دریانوردی به بهره‌برداری می رسد.
وی افزود : در هفته ی دولت سال جاری شاهد رشد ۱۰٫۵ درصدی اعتبار هزینه شده و رشد ۲۴ درصدی تعداد پروژه ها نسبت به هفته دولت سال گذشته هستیم .
وی با اشاره به بهره برداری از ۴۲ واحد تولیدی و صنعتی بخش خصوصی با ۲۱۲ میلیارد تومان اعتبار گفت : با بهره برداری از طرح ها ی برای ۲۳ هزار نفر در حین انجام کار و ۲ هزار و ۱۲ نفر اشتغال دایم ایجاد شد.

jpg4583

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است