شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۳۳
آخرین اخبار
21 فروردین 1395 ، ساعت 20:54 2,300 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13104
فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار با اعضای بنیاد مسکن:

اقدام و عمل برای شهرستان نمونه شدن در بخش بنیاد مسکن حداقل انتظار شهروندان است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار با اعضای بنیاد مسکن این شهرستان گفت: اقدام و عمل برای شهرستان نمونه شدن در بخش بنیاد مسکن حداقل انتظار شهروندان است.
به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری بابیان اینکه بنیاد مسکن رسالت سنگینی دارد اظهار کرد: بنیاد مسکن با ورود به روستاها و اجرای طرح هادی درصدد زیرساخت‌های مناسب برای روستائیان است تا آنان نیز مانند شهروندان از امکانات مناسب شهری در روستا بهره‌مند گردند.
وی افزود: با توجه به فضای همدلی که در شهرستان ایجادشده است و با توجه به شعار سال رهبری باید حوزه عملکردی ما به‌طوری باشد که در پایان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گزارشی مناسب و شایسته برای بیان کارکرد خود داشته باشیم.
. در این دیدار رئیس بنیاد مسکن آستانه‌اشرفیه با اشاره به اقدامات بنیاد مسکن در بخش طرح‌های هادی زوستایی، پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی و طرح صدور سند مالکیت روستایی گزارشی را ارائه داد.
علی پور افزود: تهیه‌ی طرح هادی در ۴ روستا در سال ۹۴ انجام گرفت و در حال حاضر همه‌ی روستاهای این شهرستان طرح مصوب هادی رادارند.
وی ادامه داد: در اجرای طرح هادی در سال گذشته در ۲۵ روستای این شهرستان ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از قبیل آسفالت، جدول و کانیو، پیاده‌روسازی هزینه شده است.
این مقام مسئول به ۳۶۹ فقره تسهیلات به واحدهای آسیب‌دیده در بخش مسکن روستایی اشاره کرد و گفت: در بخش حوادث غیرمترقبه ۲ میلیارد و ۳۰۰ و ۶۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی پرداخت‌شده است.
علی پور همچنین از پرداخت ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی به ۵۵ نفر از روستاییان جهت تعمیرات مسکن روستایی خبر داد و یادآور شد: در بخش پروژه‌ی مسکن مهر فاز اول از ۴۰۸ واحد کیاشهر به ۱۴۴ نفر تحویل داده‌شده است و ۱۰۴ واحد نیز در شرف واگذاری است.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان آستانه‌اشرفیه ادامه داد: با همکاری اداره‌ی ثبت و اسناد این شهرستان ۷۴۷ برگ سند تحویل روستاییان این شهرستان گردیده است.DSC04031 Picture 037 سوخته کوه صفرابسته IMG_2825_Copy1

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است