چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
24 شهریور 1395 ، ساعت 09:33 1,868 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :21161

اقدام پسندیده شهرداری و شورای شهر آستانه‌اشرفیه : تجلیل از نخبگان برتر کنکور سال ۹۵ + تصاویر

شهرداری و شورای شهر آستانه‌اشرفیه برای سومین سال متوالی از نخبگان برتر کنکور سال ۹۵ که رتبه‌های زیر ۱۰۰۰را به دست آورده بودند مورد تجلیل قرارداد.

به گزارش جلال شرق ، در آغاز این مراسم تجلیل  ابتدا ابراهیم نجفی  رئیس شورای اسلامی  شهر آستانه‌اشرفیه با تبریک به دانش آموزان برتر کنکور با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم  به اهمیت دانش و نقش آن  در جامعه مطالب کوتاهی بیان کرد

عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه نیز با تبریک دهه امامت و ولایت  و ضمن تبریک به نخبگان کنکور رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ و اولیای آنان گفت: شما تولیدکنندگان علم آینده کشور هستید و انتظار جامعه آن است که با نوآوری و پیشرفت در بخش‌های مختلف تولید علوم  دانش‌بنیان  ،برای ارتقای علمی کشور کوشا باشید.

مسئول فرهنگی شورای اسلامی نیز گفت: بسیار مسرورم از اینکه اکثر نخبگان کنکور که در اینجا حاضر هستند دانش آموزان من  بودند و این عزیزان نه در س خواندن بلکه در اخلاق نیز برای من یک افتخار هستند.

یوسف دوست جلالی افزود : برای شهرم افتخار است که این‌چنین جوانانی در عرصه اخلاق و عمل موفق هستند و این مسئله نشأت‌گرفته از وجود پربرکت حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف است .

هم‌چنین حسن امیدوار، محمد گلباغی ، مهدی رحمدل و علی‌رضا تیغ نورد  طی سخنان کوتاهی موفقیت دانش آموزان را در کنکور سال ۹۵ تبریک و تجلیل از این عزیزان را کاری پسندیده عنوان کردند.

در این آیین تجلیل دکتر اسماعیل رمضان پور   استاد دانشگاه و اولیای یکی از دانش آموزان گفت: امیدوارم تجلیل از این دانش آموزان ، ایجاد نوری گردد که نتایج حاصل از آن روشنایی و نور به خود این شهرستان برگردد.

ایمان عباسیان دیگر نخبه برتر و دارنده مدال طلای المپیاد ملی مهارت ، گوشه‌ای از  راه موفقیت خود ، ودرخواست‌های متعدد شرکت‌های کره‌ای برای فعالیت در این شرکت‌ها سخن گفت  و از مسئولین شهرستان خواست تا با توجه بیشتر به این موضوع ، مانع خروج این نیروهای خلاق به کشورهای دیگر شوند.

در پایان از صاحبه ارشاد نیا ، حسین رستمی ، علی رحیمی نژاد ، رضا رمضانپور ، سپیده صالح جلالی ، معصومه شریفی ، امیر حسین پورمهر ، اعظم جوان بخت و ایمان عباسیان با اهدای  لوح و هدایایی به‌رسم  یادبود از آنان تجلیل شد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است