پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۳۹
آخرین اخبار
25 تیر 1395 ، ساعت 21:37 1,690 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18156

امام‌جمعه موقت بندر کیاشهر: جریان حقوق‌های نجومی دل هر انسان و دلسوز نظام را به درد می‌آورد.

امام‌جمعه موقت بندر کیاشهر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع این بخش برگزار شد گفت: جریان حقوق‌های نجومی دل هر انسان و دلسوز نظام را به درد می‌آورد.

به گزارش خبرنگار جلال شرق، حجت‌الاسلام احمدی مجرد ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوا و تجنّب از معصیت با اشاره به سالروز تأسیس شورای نگهبان و اهمیت این نهاداز دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار کرد: با نظارت شورای نگهبان در امور قانون‌گذاری و انتخابات، خطر انحراف از قانون اساسی و تصویب قوانین مخالف شرع و قانون اساسی از بین رفته است.

وی بودن شورای نگهبان را در جامعه ، نشانه یک موهبت الهی دانست و تصریح کرد : ملت ایران  باید قدر و جایگاه این نهاد والای جمهوری اسلامی را پاس داشته که این چنین هم است.

خطیب نماز جمعه بندر کیاشهر ضمن تقدیر از برگزارکنندگان یادمان شهدای مدافع حرم   به قیام مردم ایران در سال ۱۳۳۱ به رهبری آیت‌الله کاشانی اشاره کرد و اظهار کرد: قیام مردم مسلمان ایران به رهبری یک روحانی مجاهد باعث شد که دکتر محمد مصدق بار دیگر به قدرت به عرصه قدرت برسد.

حجت‌الاسلام احمدی مجرد در بخشی دیگر از خطبه‌های خود به تحلیل پذیرش قطعنامه ۵۹۸ سازمان ملل در زمان امام خمینی (ره) پرداخت و از توطئه‌های استکبار جهانی به سردمداری امریکا و رژیم بعث عراق مطالبی بیان کرد.

وی با اشاره به هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی نقش این دو نهاد جمهوری اسلامی را در رفع چالش‌ها و رفع محرومیت‌ها ستود و از متولیان امور خواست در اجرای خدمت‌دهی به نیازمندان و اجرای عدالت در توسعه بیمه‌ای همیاری بیشتری داشته باشند.

امام‌جمعه موقت بندر کیاشهر با اشاره به قول مسئولین مبنی بر شهرستان شدن بندر کیاشهر گفت: از استاندار والای گیلان درخواست داریم آن‌هایی که به این مردم قول دادند و عمل نکردند اگر در زمان شما این اتفاق خوب برای مردم بندر کیاشهر نیفتد مطمئنا مشکلات شهرستان شدن آن در آینده بیشتر خواهد شد.

وی ظرفیت و پتانسیل بندر کیاشهر را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: این بخش هم مانند شهرهایی شفت و ماسال می‌تواند یک شهرستان باشد زیرا باور داریم بسیاری از ویژگی‌ها و ظرفیت‌هایی در این بخش وجود دارد  که بعضی از شهرستان‌ها فاقد آن هستند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است