پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
8 شهریور 1395 ، ساعت 08:00 1,908 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20266

امام جمعه آستانه اشرفیه دررونمایی از سردیس آیت الله وحید : مدیریت اجتماعی با تزلزل ، دهن بینی و تردید قابل اجرایی نیست

امام جمعه آستانه اشرفیه شامگاه دیروز در رونمایی از سردیس آیت الله وحید گفت : مدیریت اجتماعی با تزلزل ،دهن بینی و تردید قابل اجرایی نیست

به گزار ش جلال شرق ، حجت الاسلام ساجدی ضمن تقدیر از خدمات شهرداری برای شهروندان اظهار کرد : خدماتی که شهرداری انجام دادند تا حدودی متوازن بود و بعضی از کارها اگر چه کوچک بود ولی قابل دید است .

وی با اشاره به نهرها و کانال های متروکه که در کنار و اطراف شهر  وجود دشت اظهار کرد : این نهرها که از گذشته در این شهر بوده اند و بهداشتی نبود ، و بوی تعفن و حشراتی که در انجا زندگی می کردند سبب آزار و اذیت مردم می شدند با اقدامات شهرداری و لوله گذاری که در نهرها انجام گرفت توانست ضمن تعریض فضای اطراف نهرها این زشتی و مزاحمت ها را هم مرتفع سازد.

وی از مدیران شهرستان استدعا کرد یک ساز کاری را در دستور کار خود قرار دهند  که واقعاً از عقول مردم در قالب مشاوره بهره بگیرند.

امام جمعه آستانه اشرفیه با اشاره به قطع درختان چنار در تعریض خیابان امام خمینی و با بیان اینکه باید چاره ای برای پارک خودرو در حاشیه خیابان بیندیشیم یاد آور شد : گاهی ما می توانیم باحفظ درختان  خیابان ضمن تعریض  آن ،باندی که به خیابان اضافه شد به عنوان باند کند رو استفاده کیم .

رئیس شورای اسلامی آستانه اشرفیه اقدامات شهرداری را در تعریض خیابان امام خمینی یک کار جهادی دانست و گفت: این پروژه حاصل وحدت ، همدلی و پای کار بودن شورای شهر و نظارت بر کارها و تشویق و حمایت از شهردار بوده است.

محمد گلباغی با بیان اینکه هارمونی به وجود آمده حاصل پرهیز از تکبر ، غرور و بالا بردن آستانه تحمل بود اظهار کرد : کارهای جهادی کردن حاصل مردان سخت است و هیچ چیزی در این فرصت باقی مانده جز کار وکار ما را راضی نمی کند.

وی افزود : ما تلاش می کنیم برنامه هایی که در آغاز سال در شورا تصویب کردیم حداقل بتوانیم بالای ۸۰ % آن را انجام دهیم و ما هم آن چه به دنبالش هستیم که کار را ادامه دهیم .

رئیس شورا با بیان اینکه در نقطه ، نقطه این شهر کار عمرانی انجام گرفته است و ضمن تقدیر از مهندسان جوان و کارکنان شهرداری که تلاش های وافر انجام دادند ادامه داد: خداوند این فرصت را به ما داد و باید توفیق این را داشته باشیم که به بهترین وجه از این فرصت استفاده کنیم .

گلباغی هدف از اجرای پروژه ها را تغییر سیمای منظر شهر آستانه نام برد و گفت: ما نیاز به تبلیغ فرهنگ شهر نشینی داریم

شهردار آستانه اشرفیه نیز پروژه تعریض خیابان امام خمینی را یک پوست اندازی  برای این شهر و از آرزوهای مردم آستانه نام برد و گفت: آستانه نیاز داشت که یک پوست اندازی جدیدی را تجربه کند  و ما باید کاری را انجام می دادیم که دیگران از آن نیز بهره ببرند.

عبدالرضا سلیمانی با بیان اینکه این شهرستان فقط نامش زیارتی است ولی امکانات موجود برای ساکن شدن مسافر و زوار وجود ندارد افزود : ما باید ساختمان ها و املاک خود را که بی استفاده مانده برای اطراق مسافران آماده کنیم تا همه از این ره گذر بهره ببریم .

وی ضمن تقدیر از ادارات ، برق ، آب ، گاز و مخابرات شهرستان که در تعریض این خیابان نهایت همکاری داشتند  ضمن برشمردن اقدامات شهرداری در آسفالت ، تعریض کوچه و خیابان ، جدول گذاری و… گفت: از آغاز سال تاکنون بالغ بر ۲۷ میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال هزینه شده است .

در پایان از سردیس آیت الله وحید رونمایی شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. محمد :

    ایکاش از ابتداى شروع به کار شورا،اقاى سلیمانى شهردار میشد،واقعا خدا به ایشان و شوراى شهر خیر بدهد.سیماى شهر کلا تغییر کرد.امیدوارم هر شورایی در اینده سرکار اومد بازهم اقاى سلیمانى را به عنوان شهردار انتخاب کنند