یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۴۸
آخرین اخبار
17 مهر 1398 ، ساعت 10:50 889 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55228
نماینده مردم شهرهای آستانه و بندر کیاشهر در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی،

امروز جریان مقاومت ، حرف اول منطقه و خاور میانه را می زند+ تصاویر

نماینده مردم شهرهای آستانه و بندر کیاشهر در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان گفت: امروز جریان مقاومت ، حرف اول منطقه و خاور میانه را می زند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دکتر محمد حسین قربانی  با بیان اینکه ایران اسلامی بعد از ۴۰ سال در دو عرصه داخلی و برون مرزی مقتدرانه ورود کرده  است اظهار کرد :  به شهادت دکترین نظامی و امنیتی  دنیا  نظام اسلامی در دو مقوله جغرافیائی داخلی و نگاه برون مرزی  مقتدرانه ورود و موفق بوده است.

وی شکل گیری ظهور و بروز جریان مقاومت  در منطقه و خاور میانه را ، دوران دفاع مقدس نامید و افزود : امروز ، ایران اسلامی در عرصه دست یافتن به علم امنیتی ،حرف چهارم یا پنجم دنیا را می زند و در حوزه دست یافتن به سلاح های دفاعی  جایگاه ایران در ردیف ششم دنیاست.

نماینده مردم آستانه اشرفیه به سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو امریکائی اشاره کرد و گفت: وقتی ناو امریکائی هواپیما مسافربری ما را با ۲۹۰ نفر سرنگون و انسان های بیگناه را به شهادت می رساند ما حتی نمی توانستیم یک گلوله به سوی ناو امریکا شلیک کنیم  ولی دو ماه قبل وقتی با اقتدار و صلابت یکی از قوی ترین پرنده های جاسوسی امریکا را در مرزهای آبی  سرزمینمان شکار می کنیم امریکا و اذنابش در منطقه جرئت شلیک حتی یک گلوله را به سمت ما ندارند.

وی تصریح کرد : اقتدار ایران اسلامی با تدابیر مقام معظم رهبری  و با توجه به ظرفیت های داخلی و جوانان و نیروهای متعهد و مومن  که برای امنیت کشور تلاش می کنند به دست آمده است.

وی با بیان اینکه امروز ما مکلف هستیم فضای آرام برای همه افراد جامعه ایجاد کنیم  خاطر نشان کرد: باید فضائی را نیروی انتظامی ایجاد کند  که مردم آن  را امین و محرم خود بدانند.

فرماندارآستانه اشرفیه نیز با بیان اینکه محور مقاومت در منطقه هر روز قوی تر و منسجم تر می شود  گفت: امروز کشورهای مرتجع عرب  ، تمام ثروت خود را با خرید بمب بر سر مردم مظلوم یمن هزینه می کنند تا جیب اربابان خود را پرکنند.

رحیم حیدری به تلاش های سران کشور های اروپایی در حاشیه نشست مجمع  سازمان ملل  برای دیدار رئیس جمهور با ترامپ اشاره کرد و  افزود : عزتی که ایران اسلامی در دنیا به دست آورده است  در سایه تدابیر امام راحل  و رهبر معظم انقلاب اسلامی است .

وی ایجاد نا امنی در منطقه را از اهداف نظام سلطه برشمرد  و خاطر نشان کرد : با وحدت بین همه اقشار مردم و هم افزائی  نظامی ، اطلاعاتی و امنیتی  در جامعه ، استکبار نتوانست به اهداف خود دست یابد.

حیدری راز موفقیت نیروی انتظامی را بر پایه امنیت مردم محور  و مردم نهاد عنوان کرد  و اظهار کرد : در راه تحقق اهداف نیروی انتظامی همه ما وظیفه داریم به این نیرو کمک کنیم.

ارائه گزارش از سوی سرهنگ عیسی روشن قلب  و بیان یک توصیه اخلاقی از سوی امام جمعه آستانه اشرفیه از دیگر محورهای سخنرانی صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استانه اشرفیه بود.

در این مراسم که روسای دادگستری شهرهای آستانه و کیاشهر ، دادستان ، ائمه جمعه آستانه و کیاشهر ، شهرداران ، بخشداران  و روسای و اعضای  شوری اسلامی شهرهای  استانه و کیاشهر و مسئولین ادارات و نهادها و خانواده شهدای و جانبازان نیروی انتظامی حضور داشتند به نفرات برگزیده نیروی انتظامی هدایائی به رسم یادبود به همراه لوح  تقدیم شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است