سه شنبه, ۳ خرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
15 مهر 1394 ، ساعت 10:50 1,150 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4127
فرماندهی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه :

امنیت و سلامت دو نعمت الهی است

صبح امروز به مناسبت هفته‌ی نیروی انتظامی مراسم ویژه‌ای در هنرستان ۱۷ شهریور آستانه‌اشرفیه برگزار شد.
به گزارش جلال شرق، سرهنگ پاسدار منوچهر محبوبی طی سخنانی گفت: امنیتی که از مقوله‌های کشور است که در احادیث قرآن در آن تأکید شده است.
وی بابیان این‌که مقوله‌ی امنیت آن‌قدر بااهمیت است که پیامبر اسلام سلامت و امنیت را دو نعمت الهی معرفی کرده است اظهار داشت: پلیس افتخار می‌کند که خدمت گذار مردم باشد و امنیت را برای آن‌ها فرا سازد.

IMG_7715
فرمانده نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه محوری‌ترین کار دانش آموزان را ادامه‌ی تحصیل و کسب مهارت‌های علمی دانست و ادامه داد: دشمن امروز با تهاجم نرم درصدد است که فضای جامعه را به سمت اهداف خود هدایت کند و اصلت جوانان ما را موردتهاجم قرار داده است.
مسئول عقیدتی سیاسی آستانه‌اشرفیه نیز گفت: هرچقدر ما از فرهنگ اسلامی فاصله گرفته و به سمت غرب حرکت کنیم، فرهنگ غربی در جامعه گسترش پیداکرده و استکبار درصدد القای فرهنگ خود است.
حجت‌الاسلام حسن مناجاتی امنیت روانی جامعه را از اولویت‌های پلیس معرفی کرد و افزود: یکی از بیشترین تهاجمات فرهنگ غربی به جامعه ما مسئله‌ی حجاب است.
وی ادامه داد حجاب زهرایی و عفت زینبی که در مدارس دخترانه ما برای مصونیت به‌کاربرده می‌شود نوعی محدودیت مطرح می‌کنند تا به این وسیله بخواهند به اهداف خود برسند.
در ادامه‌ی این مراسم پیام مهر فرماندهی نیروی انتظامی کشور توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد و به تعدادی از دانش آموزان که به پاسخ‌های مسئولین حاضرجواب داده بودند هدایایی به‌رسم یادبود داده‌شده.

IMG_7706IMG_7727 IMG_7731 IMG_7741 IMG_7719  IMG_7745 IMG_7751IMG_7726

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است