پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۶:۰۸
آخرین اخبار
5 دی 1394 ، ساعت 13:08 789 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8353
دادستان انقلاب اسلامی و عمومی آستانه اشرفیه :

انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران یک هدیه الهی است

دادستان انقلاب اسلامی و عمومی آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز در نشست پیشگیری از جرائم انتخابات در جمع اعضای هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران یک هدیه الهی است
به گزارش جلال شرق ، علی راشد بابیان اینکه انتخابات ایران اسلامی یک کار فرمی نیست و این‌طور نیست که یک کاریکاتور و یک همایش انتخاباتی مثل کشورهای غربی و عربی داشته باشیم افزود: کشورهایی مانند مصر، قطر، عربستان، امارات و حتی کشورهای غربی یک انتخابات نمایشی را برگزار می‌کنند درحالی‌که انتخابات در ایران یک حقیقت است.
وی انتخابات را در ایران پایه‌های نظام توصیف کرد و افزود: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران یک هدیه الهی است و مردم از طریق انتخابات اراده خود را اعلام می‌کنند.
راشد بابیان اینکه مردم اراده قلبی و نظر خود را با انتخابات اعمال می‌کنند اظهار داشت: آنچه در انتخابات مهم است حضور حداکثری مردم در صندوق‌های آرا است نه انتخاب افراد، زیرا حضور حداکثری باعث تقویت پایه‌های نظام و خوشحالی دوستان و مأیوس شدن دشمنان می‌شود.

IMG_6402
دادستان انقلاب اسلامی و عمومی آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: ما وظیفه‌داریم حضور حداکثری مردم را مهیا کنیم زیرا پشتوانه ملی ایران اسلامی است و بازتاب جهانی دارد.
راشد خاطرنشان کرد: از اول انقلاب امام خمینی (ره) از یک سلاح قوی و مخرب رونمایی کرد و آن سلاح مردم بود و این سلاح، پشتوانه برای سی و اندی سال انقلاب بوده است و از این انقلاب پشتیبانی کرده است.
وی سلاح مردمی را سلاحی بسیار مخرب برای دشمن نام برد و افزود: هرچه حضور مردم در انتخابات پررنگ‌تر باشد باعث نومیدی دشمن و خوشحالی دوستان انقلاب خواهد بود.
راشد وظیفه همه مجریان انتخابات را امانت‌داری نام برد و اضافه کرد: اگر برای کرامت انسانی خود ارزش قائل هستیم خیانت‌درامانتی که مردم به ما سپرده‌اند انجام نخواهیم داد.
وی ضمن اشاره به نشست با داوطلبان مجلس شورای اسلامی برای پرهیز از تخلفات انتخاباتی ادامه داد: رعایت قوانین و امانت‌داری و زمینه فراهم کردن حضور حداکثری مردم‌به‌دور از هرگونه گرایش سیاسی از وظایف هیئت‌های اجرایی و مجریان انتخابات است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است