پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
5 آوریل 2021 ، ساعت 11:09 423 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :65272
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه:

انتخابات شورای اسلامی بخش مرکزی آستانه در ۷۱ روستا برگزار می‌شود

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه از آمادگی این بخشداری برای ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در ۷۱ روستای این بخش خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، فاطمه علیزاده بابیان این‌که از صبح امروز ثبت‌نام ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها شروع می‌شود اظهار کرد: ثبت‌نام داوطلبان بخش مرکزی از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر هرروز به مدت یک هفته تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ ۲۲ فروردین انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان به چهار روش می‌توانند ثبت‌نام کنند افزود: داوطلبان روستاها می‌توانند با نصب اپلیکیشن نسخه اندروید ویندوز که در سامانه ثبت‌نام وزارت کشور تعبیه‌شده است و یا با مراجعه به دفاتر پیشخوان پیش ثبت‌نام خود را انجام داده و درنهایت با مراجعه حضوری به بخشداری توسط اپراتور هامون که در سالن جلسات فرمانداری مستقر کردیم تائید نهایی را انجام بدهند.

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه ضمن درخواست از داوطلبان که ثبت‌نام اولیه خود را در دفاتر پیشخوان انجام دهند که با سرعت خیلی مناسبی ثبت‌نام آن‌ها انجام گیرد گفت: با توجه به شیوع کرونا داوطلبان از تجمع در فرمانداری شهرستان به‌شدت پرهیز کنند و با مقدماتی که در هفته‌های اخیر به وجود آمد و دفاتر پیشخوان در روستاها شناسایی شد ثبت‌نام خود را انجام دهند.

وی از داوطلبین شوراهای اسلامی بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه خواست که مدارک اصلی ثبت‌نام شامل شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی حتماً با خودشان به همراه داشته باشند

علیزاده بابیان اینکه ۲۲ روستای بخش مرکزی بالای ۲۰ خانوار هستند و حتماً باید مدرک دیپلم را داشته باشند افزود: داوطلبان باید اصل مدرک دیپلم را در ثبت‌نام همراه داشته باشند و باقی روستاهای بخش مرکزی که از مجموعه ۷۱ روستاست باید سواد خواندن و نوشتن داشته باشند.

 

وی در پایان یادآوری کرد با برگزاری انتخابات شورای اسلامی این بخش ۲۱۳ نفر به شورای اسلامی بخش مرکزی راه خواهند یافت.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است