چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۳۰
آخرین اخبار
26 مرداد 1394 ، ساعت 19:05 297 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1654

انتقاد تند فرماندار آستانه‌اشرفیه از ضعف اجرایی چند دستگاه شهرستان

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست با مدیران اجرایی این شهرستان از عملکرد ضعیف چند دستگاه اجرایی این شهرستان به دلیل عدم جذب اعتبارات تخصیص‌یافته انتقاد کرد.
به گزارش جلال شرق؛ حسین اسماعیلیان در این نشست اظهار داشت: ما کارگزار دولت هستیم و اهدافی را برای ما ترسیم کردند و در حوزه مسئولیتی خود موظف به اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستیم.
وی بابیان این نکته که سختی اجرای کارهای عمرانی را باید در شیرینی اتمام پروژه‌ها مردمی پذیرا باشیم افزود: می‌توان از کنار مسئولیت و نوع کار و فشار وارده یک گزارشی را تهیه کرد و ارائه داد ولی ما قائل به گزارش نیستیم و باید مردم اقدامات ما را مشاهده کنند.

IMG_2481
اسماعیلیان یادآور شد: مدیری که با نگاه سازمانی و رصد کردن عملکرد و پی گیری اعتبارات هم ازلحاظ حجمی و ریالی رشد کرده است همه این‌ها مرهون سیاست‌گذاری دولت است و باید واقعیت‌های موجود را به مردم ارائه دهیم.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با تصریح این مطلب که اگر اعتبارات بعضی از دستگاه‌ها محقق می‌شد بسیاری از پروژه‌های دیگر انجام می‌گرفت خاطرنشان کرد: عدم درک درست دو یا چند دستگاه در حوزه کاری باعث شده است که بخشی از پروژه‌ها اجرایی نشود.
اسماعیلیان تأکید کرد: اگر پروژه‌های وعده داده‌شده به مردم د تنازع دستگاه‌های ذی‌ربط حل نگردد مسائل را با رسانه‌ها در میان خواهم گذاشت و با حضور در مردم کالبدشکافی خواهم کرد.

IMG_2471
وی ادامه داد: همان‌طوری که با مدیر استانی به مردم وعده دادیم که برای شما کاری خواهیم کرد و مدیری شهرستانی دستگاه کوتاهی کرد باید مدیریت استانی کار را رصد کند و پاسخگو باشد و در حل مشکل مدیر خود را حمایت کند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با تبیین این نکته که هر اتفاقی در شهرستان نیاز به حمایت حاکمیتی باشد ما حتماً از مدیر شهرستانی خود حمایت می‌کنیم گفت: وقتی مدیری نتواند مشکل خود را با مدیر هم‌سطح خود در شهرستان حل کند درواقع نمی‌خواهد که کاری انجام گیرد.
وی تصریح کرد: وقتی دولت در کاری سیاست‌گذاری می‌کند آقایان دستگاه‌ها باید آن را اجرایی کنند زیرا پروژه مربوط به یک دستگاهی اعتبار دارد ولی مدیر توان پی گیری کار را ندارد.

IMG_2497
اسماعیلیان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی نباید در کنار کارکرد کارگزاران نظام و دولت، منافع بعضی از افراد و گروه‌های سیاسی را در نظر بگیرند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با اشاره مدیریت بحران شهرستان برای آب زراعی امسال با انتقاد از مدیرکل آب منطقه‌ای استان تأکید کرد: در آستانه‌اشرفیه بالغ‌بر ۱ هزار ۸۲۰ هکتار آب‌بندان وجود دارد که اگر امسال آن‌ها لایروبی نگردد سال زراعی ۹۵ مدیر استانی باید پاسخگوی مردم شهیدپرور این شهرستان باشد.
اسماعیلیان در پایان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: انسان خلق‌شده است تا مشکلات را حل کند و مردم از منافع آن بهره‌مند گردند با ارائه عملکرد خود در هفته دولت می‌توانیم در جهت تحقق اهداف شهیدان دولت گام برداریم.

IMG_2460 IMG_2482 IMG_2494 IMG_2500

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است