چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۴۱
آخرین اخبار
4 مهر 1394 ، ساعت 19:15 856 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3413
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

انتقال جبهه و جنگ باید از طریق آموزش‌وپرورش تحقق یابد

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست شورای اداری این شهرستان که عصر امروز برگزار شد گفت: انتقال جبهه و جنگ باید از طریق آموزش‌وپرورش تحقق یابد.
به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان با عرض تسلیت جان باختن حجاج بیت‌الله الحرام و بی‌تدبیری حاکمان عربستان به مسئله غدیر اشاره کرد و اظهار کرد: عید ولایت، عید تعبد انسان در ولایت‌پذیری خود در راستای منویات رهبری است.
وی با اشاره به نزدیکی ماه محرم و برنامه‌ریزی دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در اجتماع بزرگ عاشورایی و اربعین حسینی افزود: آنچه شایسته ماه محرم است باید بر پایه عزاداری سنتی برنامه‌ریزی شود و از عزاداری با رقص نور که نوعی وارداتی است دستگاه‌های متولی جلوگیری نمایند و نباید بگذارند که مثل سال گذشته اتفاق بیفتد.
فرماندار آستانه‌اشرفیه خواستار برنامه‌ریزی برای راهیان پیاده در اربعین حسینی در شهرستان شد و از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست که بر اساس قانون، امکانات خود را در اختیار دستگاه‌های انتخابات بگذارند.
وی با اشاره به اجرای طرح سالم‌سازی دریا و تقدیر از دستگاه‌های طرح دریا که همیاری خود را به نحو مطلوب ارائه دادند گفت: در سال گذشته ۱۱ غریق در سواحل این شهرستان به وقوع پیوست که امسال به یک نفر رسید اگرچه غریق در رودخانه سفیدرود و حشمت رود امسال ۵ نفر بوده است.
اسماعیلیان از امام‌جمعه این شهرستان خواست که با استفاده از سنگر نماز جمعه و نظارت بر امور شهرستان آنچه مصلحت جامعه است در اجرای منویات رهبری و مشروعیت نظام برای ارائه خدمات بهتر تذکر و راهنمایی کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است