یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
12 اردیبهشت 1395 ، ساعت 21:37 2,186 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14112
رئیس آموزش و پرورش استانه اشرفیه :

اندیشه و آثارمطهری در مدارس باید نهادینه شود/لازمه تحول و توسعه در کشور ، توسعه انسانی است

به مناسبت آغاز هفته معلم  و سالروز شهادت علامه شهید مطهری رئیس آموزش و پرورش آستانه اشرفیه درجمع  کارکنان اداری خود در حرم مطهر شهدای این شهرستان با تبریک روز معلم گفت: اندیشه و آثارعلامه شهید مطهری باید در مدارس  نهادینه شود.

به گزار ش جلال شرق ، اسماعیل همایونی با بیان اینکه امام راحل این فیلسوف اسلامی را ثمره عمر خود معرفی کرده است اظهار کرد :  معلمان جامعه با الگو قرار دادن تفکر و سیره شهید مطهری می توانند در راه تحقق آرمانهای انقلاب  گام های بلندی بردارند.

وی شهیدان آرمیده در حرم مطهر شهدای این شهرستان را معلمان واقعی برای ایثار و از خود گذشتگی نام برد و افزود : معلمان جامعه نیز باید در راه رسالت شهیدان که همانا اقامه عدل  و حاکمیت مستضعفین بر روی زمین است بستر لازم را برای آگاهی و تحقق بخشیدن اهداف انقلاب فراهم سازند.

مدیر آموزش و پرورش  آستانه اشرفیه لازمه تحول و توسعه در کشور را توسعه انسانی نام برد و ادامه داد: در صف اول خود آگاهی جامعه معلمان هستند که تلاش می کنند چون شمعی بسوزند تا  جوانان و فرزندان این آب و خاک رشد و نموکنند و به مردم و نظام خود ارائه خدمت دهند.

آنگاه حاضرا ن در مراسم ضمن بیعت مجدد با شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر سرا مزار مدافع حرم حضور یافتند وبا نثار فاتحه مزار شهیدان دوران دفاع مقدس و مدافع حرم را  غبار روبی و گل افشانی کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است