جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۴۴
آخرین اخبار
12 بهمن 1394 ، ساعت 13:14 796 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9726
فرماندار آستانه‌اشرفیه در مراسم زنگ انقلاب:

انقلاب اسلامی ایران حمایت‌کننده مظلومان جهان است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در مراسم زنگ انقلاب که در مدرسه پسرانه بشارت این شهرستان نواخته شد گفت: انقلاب اسلامی ایران حمایت‌کننده مظلومان جهان است.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه انقلاب ایران مسیری سخت و طاقت‌فرسایی را تاکنون طی کرده است اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب ایستادگی ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس که بیش از ۶۰ کشور دنیا در مقابله با انقلاب ایران صف آرایی کرده بودند با هدایت امام راحل و پای‌کار بودن مردم امروز ثمرات آن را مشاهده می‌کنیم.
نماینده عالی دولت در آستانه‌اشرفیه افزود: امروز سازندگی کشور در تمامی عرصه‌ها ادامه دارد و به دست آورده‌ای بزرگی چون دانش هسته‌ای دست‌یافتیم و با برگ زرین انقلاب ما باعث شد که تحریم‌های ظالمانه دشمن با هدایت رهبری و تدبیر دولت یازدهم بتوانیم بر این حربه دشمن موفق شویم.
وی تصریح کرد: ایران در حمایت از مظلومان دنیا کوتاه نخواهد آمد ولی امروز عربستان با پول نفت ملت خود و با بمب‌های اهدایی امریکا و استکبار، مردم یمن را به شهادت می‌رساند.
حیدری در پایان خاطرنشان کرد: در این مکان فرهنگی با انقلاب اسلامی ایران یک‌بار دیگر با شهدای انقلاب پیمان می‌بندیم که رهرو آنان باشیم و راه آنان را ادامه دهیم.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه نیز در این مراسم گفت: استقبال پرشور مردم از امام و میثاقی که امام راحل باخدا بسته بود، انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رساند و امروز انقلاب ایران،  الگویی برای مردم جهان شده است.

حجت‌الاسلام ساجدی ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای دوران انقلاب اظهار کرد: خاطره پرشکوه استقبال از حضرت امام در ۱۲ بهمن ۵۷ پس از سالها تبعید و بازگشت به وطن، نقش‌بند آینه خاطرات  دوران انقلاب اسلامی است.

وی بابیان اینکه استکبار جهانی در مقابل انقلاب ایران اسلامی در جنگ و ستیز است افزود: مردم سرمایه‌های انقلاب و حامی و پشتیبان کشور و نظام اسلامی هستند به همین دلیل دشمن انقلاب نتوانست از حربه‌های خود در طی ۳۷ سال کاری از پیش ببرد.

ساجدی ضمن تأکید به دانش آموزان برای استفاده از دوران نوجوانی و جوانی برای آموختن و یادگرفتن یادآور شد: ارزش دوران و لحظاتی که سپری می‌کنید بدانید و بدانید که تلاش همه مسئولین نظام این است که شما در آینده این کشور بزرگانی برای اقتدار نظام اسلامی باشید.

IMG_0367 IMG_0373 IMG_0380 IMG_0382 IMG_0383 IMG_0392 IMG_0394 IMG_0399 IMG_0400 IMG_0403 IMG_0428 IMG_0431 IMG_0433 IMG_0434 IMG_0438

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است