جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
14 دی 1395 ، ساعت 19:25 1,627 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25199

اهدای دو دوستگاه مونیتور هُلتِر به بیمارستان کوثر در روز مهر تندرستی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه از اهدای دو دستگاه مونیتور هُلتر از بخش عواید در آمد موقوفه به بیمارستان  کوثر این شهرستان خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، حجت الاسلام حسین یوسف زاده  با بیان اینکه برای خرید این دستگاه های  مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال هزینه شده است  گفت: هزینه خرید این دستگاه ها از محل موقوفه  راقبه امین دخت صفاری  و عبدالله آستانه ای هزینه شده و در اختیار بیمارستان قرار گرفته است.

وی افزود : این  واقفین ، موقوفه را در حدود ۷۰ سال پیش برای این شهرستان وقف کردند  که امروز از محل عواید وقف آن واقفین ،  ۲ دستگاه مورد نیاز بیمارستان خریداری شده است .

یوسف زاده خاطر نشان کرد : این دستگاه بر اسا س نیاز سنجی از بیمارستان و با همکاری رئیس بیمارستان خریداری شده است   و با توجه به روز مهر تندرستی که از سوی اداره اوقاف کشور برگزار می شود امروز به این بیمارستان هدیه شده است .

وی ضمن توصیه  به مردم نیکوکار منطقه در بخش وقف تصریح کرد : واقفین ،  نیاز های جامعه را با اقتضای روز جامعه  در حوزه فرهنگی ، اشتغال ، ازدواج ، دارو درمان و بیماری های خاص در نظر بگیرند و اگر نتوانستند به صورت انفرادی وقف نمایند به صورت وقف گروهی  و خانوادگی  اقدام کنند .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است