پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۶:۲۹
آخرین اخبار
16 بهمن 1401 ، ساعت 17:02 75 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76220

اهدای ۶۴ واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان گیلان در دهه فجر

کارشناس مسئول مسکن بهزیستی گیلانه  به هنگام اهدای دو واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی آستانه اشرفیه   از واگذاری ۶۴  واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان گیلان در دهه فجر خبرداد.

به گزارش جلال شرق ،کارشناس مسئول مسکن بهزیستی گیلان در گفت گو اختصاصی با جلال شرقاز اهدای ۶۴ واحد مسکونی در دهه فجر به گروه های هدف تحت حمایت بهزیستی استان خبرداد و گفت: بهزیستی استان گیلان درسال گذشته ۵ واحد در این شهرستان افتتاح داشته است که امسال این تعداد به ۱۱ واحد دردست اقدام رسیده است که امروز دو واحد به مناسبت دهه فجر تحویل مددجویان شده است.

تقی زاده درخصوصتسهیلات و وام بلا عوض به مددجویان تحت حمایت گفت : تسهیلاتو ودیعه بلا عوض مدجویان تحت پوشش عادی ۱۰۰ میلیون تومان ،و افراد دارای دو معلول به بالا ۱۵۰ میلیونروستایی و در حوزه شهری ۲۰۰ میلیون تومان است که از سوی سازمان بهزیستی به انان داده می شود.

این کارشناس مسئول بهزیستی استان همچنین از همکاری بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان در راستای مسکن دار شدنجامعه هدف فاقد مسکن این نهاد اظهار کرد:باتوجه به برنامه کاری بهزیستی استان ۵۵۰ واحد مسکونی در استان گیلان در حال اجرا است که در دهه فجر ۶۴ واحد افتتاح می شود و با افتتاح واحدها در مناسبت های گذشته تا پایان سال به ۵۶۰ واحد خواهد رسید و در صدد هستیم که این تعداد را به ۸۶۰ واحد افزایش دهیم. .

کارشناس مسئول مسکن بهزیستی گیلان با اشاره بهجذب اعتبارات ۱۱ میلیارد تومانی در سال جاری گفت: : با پروژه های در دست اقداممبالغ بیشتری در صدد جذب هستیم که درحال حاضرتسهیلات وام روستایی و شهری ۲۰۰ میلیون تومان با بهره ۵ درصد در اختیار آنان گذاشته می شود که در گذشتهاین تسهیلاتروستایی ۱۰۰ میلیون تومان بوده است.

بهزیستی صف بحث عدالتی اجتماعی و مردمی است

معاون هماهنگی مراکز غیر دولتی مشارکت های مردمی و توانمند سازی بهزیستی استان گیلان نیز با بیان اینک بهزیستی دستگاه تخصصی و معتبر است گفت: بهزیستیبا توجه به خدمات که در راستای پیشگیری ، توان بخشی و اجتماعی ارائه می دهد گروه های در جامعه هدفبهزیستیوجود دارد دارای مسائل ومشکلاتجسمی ، روحیو روانی باشند که با توجه بهعدالت اجتماعی و مردمیسازیبهزیستیدرصدد رفع و کاهشمسایل و مشکلاتآنها باشد .

سرکار خانم نوبخت اولویت های فعالیت های بهزیستی را اشتغال و مسکن بیان کرد و افزود: تعهداتی از سوی بهزیستی کشوربه مراکز استان تکلیف شده که همدر حوزهمسکن و هم در اشتغال ارایه خدمات می شودکه امید است با تسهیلات بانک های عاملو هماهنگی و تعامل با نهادها و اقشار مختلف و نهادهای مردمی بهترین خدمات به افراد متقاضی درسال جاری و آیندهارائه شود.

به گزارش خبرنگار ما ،کلید دو واحد مسکونی  از ۱۱ واحد در دست اقدام بهزیستی در شهرستان آستانه اشرفیه طی آئینی که صبح امروز در دفتر فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد .از سوی فرماندارآستانه اشرفیه به مددجویان بهزیستی این شهرستان اهدا شد.

گفت و گو مصاحبه اختصاصی با کارشناس مسئول مسکن و معاون هماهنگی مراکز غیر دولتی مشارکت های مردمی و توانمند سازی بهزیستی استان گیلان را در آپارات جلال شرق اینجا مشاهده کنید

خبرنگار : هما اکبری     سردبیر: لطفی نژاد

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است