سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
9 آگوست 2015 ، ساعت 20:58 672 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1318

اولین جلسه سیاست گذاری «هفته لاهیجان» برگزار شد

اولین جلسه سیاست گذاری هفته لاهیجان با حضور تیم مدیریت شهری و مسئولین شهرستان در سالن جلسات دفتر شهردار لاهیجان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در این جلسه سعید آگشته شهردار لاهیجان اظهار داشت:هفته لاهیجان با همکاری مدیریت شهری و مسئولین شهرستان به منظور ارتقای ابعاد مختلف شهر و با رویکرد شناسایی و شناساندن لاهیجان در تهران و شهر لاهیجان باید برگزار شود.
آگشته افزود: لاهیجان به عنوان اولین شهری که مرکز استان نیست هفته لاهیجان را برگزار می نماید و فرصت بسیار مناسبی برای تمامی فعالین اقتصادی و گروه های فعال شهر را فراهم می آورد تا بتوانند به معرفی ابعاد گسترده حوزه فعالیت خود بپردازند.
یوسف قیامتیون معاون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری لاهیجان نیز در سخنانی اذعان داشت: این فرصت یکی از اتفاقاتی است که به دلیل حضور سعید آگشته به عنوان شهردار لاهیجان رقم خورده است
وی گفت: برگزاری هفته لاهیجان می توان در بعد داخلی و بین المللی معرف لاهیجان شود و در برگزاری آن سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز می توانند دارای یک پنل سرمایه گذاری شوند.
رحیم کشاورز عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان در سخنانی اظهار داشت: خرسندم که دوره چهارم شورای اسلامی شهر لاهیجان شخصی را برای شهردار شدن انتخاب نمود که خوش فکر،عملگرا، با تجربه و بسیار پیش از آنچه که از ایشان انتظار داشتیم عمل نمودند.
وی افزود: امیدواریم که این حرکت یک مقدمه ای باشد که نه تنها معرف لاهیجان بلکه کل استان گیلان را به نمایش بگذارد.
خوشحال عضو دیگر شورا نیز در سخنانی گفت: باید به نوعی برنامه ریزی شود تا گذشته ، حال و آینده لاهیجان به تصویر کشیده شود و معرف خوبی برای شهر باشد.
ابراهیم مهربان رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در ادامه این جلسه اظهار داشت: اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان به دور از جناح بندی های سیاسی، یکدل تر عمل می نمودند، امروز شاهد گیلان آبادتری بودیم.
وی گفت: لاهیجان دیگر یک جغرافیا نیست، بلکه برندی برای یک استان است.
جواد نجار تمیزکار دیگر عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان نیز تصریح کرد: باید در حد و اندازه شأن لاهیجان عمل کرد تا بتوان از ظرفیت های موجود به خوبی بهره برداری نمود.
تمیزکار افزود: امیدوارم که با همدلی مسئولین بتوانیم موجبات شکوفایی و پیشرفت شهر لاهیجان را در همه ابعاد فراهم نماییم.
حسینعلی خدایگانی عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان و رئیس شورای اسلامی استان در سخنانی گفت: با بررسی شرایط و هدفمندی سرمایه گذاری می توان تحول اقتصادی خوبی را در شهر ایجاد نمود.
خدایگانی اذعان کرد: باید با قدرت و تبلیغات وسیع و بسیج تمام نیروها، بسته های پیشنهادی خوبی راجهت توسعه امکانات و ارتقای شهر، در هفته لاهیجان ارائه نمود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است