یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۳
آخرین اخبار
30 اردیبهشت 1395 ، ساعت 15:59 1,650 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14963

اولین دوره آموزش رانندگان خودروهای دستگاه های اجرایی گیلان برگزار شد

سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از برگزاری اولین دوره آموزش رانندگان خودروهای دستگاههای اجرایی استان خبرداد.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش  افزود: این آموزش بر اساس مصوبه کمیته ترویج فرهنگ ترافیک استان گیلان در راستای بازآموزی و فرهنگسازی و آموزش رانندگان با قوانین راهنمایی و رانندگی در سالن اجتماعات شرکت پخش فرآورده های نفتی استان برگزار شده است.
وی یادآور شد: در مرحله اول این دوره از کلاس های آموزشی بر اساس فراخوانی که از سوی اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری از دستگاههای اجرایی استان انجام شد حدود ۳۰ راننده از ۴ دستگاه اجرایی شرکت داشتند.
وی ادامه داد: این دوره آموزشی با همکاری پلیس راهور استان گیلان و آموزش کارشناسان این پلیس انجام شده است که در آن آخرین دستورالعمل ها در خصوص اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی برای شرکت کنندگان تشریح شده است.
وی اظهار داشت: فرهنگ سازی یکی از اولویت ها در رعایت مقررات و حفظ حقوق شهروندی است که تلاش بر این است تا با اجرای برنامه های آموزشی و فراگیر شدن این برنامه ها در بسترسازی فرهنگی اقدامات موثری انجام شود.
به گفته دبیر کمیته ترویج فرهنگ ترافیک استان گیلان، هر میزان بتوانیم در فرهنگ سازی بهتر عمل کنیم به همان میزان قادر خواهیم بود تا در پیشگیری از حوادث و مشکلات اجتماعی موفق تر بشیم.
رنجکش ضمن تشکر از پلیس راهور استان و همه دستگاههای اجرایی خواستار تداوم این آموزش ها و پوشش کامل جامعه هدف تا پایان سال جاری شد که از اولویت های برنامه ای این اداره کل در این زمینه است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است