چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
6 دی 1396 ، ساعت 14:38 2,178 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :35851
رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه ؛

اولین نشست و انتخابات شورایار محله در جمع مردم منطقه مسجد ولی‌عصر آستانه اشرفیه برگزار می‌شود

رئیس شورای شهر  آستانه‌اشرفیه از برگزاری اولین نشست و انتخابات شورایار محله   در جمع مردم منطقه مسجد ولی‌عصر این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، رضا تیغ نورد بابیان این خبر  به جلال شرق گفت: به‌منظور تسهیل در دیدارهای مردمی با مدیریت شهری  و شناسایی معضلات و مشکلات مردم مناطق مختلف شهری  درصدد هستیم ضمن برگزاری انتخابات  شورایار محله ، نشست‌هایی را با حضور مسئولین شهری برگزار کنیم .

وی با  اشاره به معاضدت و همراهی روسای ادارات خدمات دهنده در شهرستان و همیاری و همراهی فرماندار شهرستان در این نشست‌ها اظهار کرد : گفتگو مستقیم مردم و طرح موضوعات مختلف حوزه زندگی خود و اولویت‌بندی طرح‌های و موضوعات مطرح‌شده در بخش‌های مختلف عمرانی و خدماتی  از موضوعاتی است که درصدد احصاء آنان و طرح موضوع در صحن علنی شورا و اخذ تصمیم نهایی هستیم .

تیغ نورد به موضوع آشنایی مردم با تنگناها و چالش‌های شهرداری در اجرای پروژه‌ها پرداخت و افزود : یکی از نکاتی که در این نشست‌ها از سوی مسئولین و مدیریت شهری مطرح خواهد شد  همراهی و همکاری مردم است و در صورت تحقق این همیاری و پرداخت عوارض و نوسازی  ما می‌توانیم در ارائه خدمات به شهروندان بیشتر موفق باشیم .

رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه زمان اولین نشست شورایار محله دوره پنجم شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه را روز دوشنبه  ۱۱ دی‌ماه  نام برد که همراه با اقامه نماز مغرب و عشا  در مسجد ولی‌عصر ( عج)  برگزار می‌شود.

وی از ساکنان و اهالی محدوده مسجد ولی‌عصر درخواست کرد با حضور در این نشست‌ها مسائل و معضلات مبتلابه حوزه زندگی خود را مطرح و با ارائه راه‌کارها مدیریت شهری را در  پیشبرد اهداف شهری کمک کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است