چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۳۳
آخرین اخبار
2 دی 1394 ، ساعت 08:07 1,795 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8246
حسین داداشی در دیدار با آیت الله قربانی :

اگر رسانه ای نتواند نقد کند می میرد

 مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در نخستین حرکت کاروان خبری کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر گیلان در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در استان با تبریک میلاد حضرت محمد (ص) اظهار کرد:اگر رسانه ای نتواند نقد کند می میرد .

به گزارش جلال شرق ،حسین داداشی افزود : با گذشت ۱۰۸ سال از انتشار نخستین نشریه در گیلان اکنون تعداد ۲۴۰ نشریه مکتوب و الکترونیکی در استان منتشر می‌شود.
وی به ظرفیت بسیار بزرگ اصحاب رسانه در جامعه اشاره کرد و افزود: گسترش فضای مجازی شرایط سختی را به نشریات مکتوب تحمیل کرده‌است.
وی رسانه را رکن چهارم جامعه خواند و بیان کرد: کاروان خبری دهه فجر انقلاب اسلامی برای چهارمین سال متوالی در گیلان راه‌اندازی شده‌است و اصحاب رسانه امروز در ایستگاه نخست در بیت نماینده ولی فقیه در استان حضور پیدا کردند.
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، تصریح کرد: کاروان خبری دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان با حضور در تمام شهرستان‌ها دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم اطلاع‌رسانی می‌کند.
داداشی به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه جاری اشاره کرد و گفت: تشویق مردم برای حضور پرشور در انتخابات از وظایف اصحاب رسانه است.
وی با اشاره به برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در اردیبهشت ماه سال ۹۵، خاطرنشان کرد: کاروان خبری دهه فجر انقلاب اسلامی با دیدار با خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم زمینه برای حضور گسترده مردم در کنگره مذکور را آماده می‌کند.
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اطلاع‌رسانی صحیح در آگاهی‌بخشی مردم را حائز اهمیت ذکر کرد و یادآور شد: رسانه‌ها چشم بینای جامعه هستند و با نقد منصفانه می‌توانند نقش موثری در آگاهی‌رسانی به جامعه داشته‌باشند.
داداشی با تاکید بر اینکه اگر رسانه نتواند نقد کند می‌میرد، اظهار کرد: فضای نقد منصفانه در جامعه ایجاد شده و نقدها به صورت صحیح با رویکرد سازندگی انجام می‌شود و این امر در تعالی جامعه تاثیرگذار است.

o_1bde3cee

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است