چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۰۰
آخرین اخبار
1 اسفند 1394 ، ساعت 13:16 958 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10870
مدیر حوزه علمیه اهل بیت آستانه اشرفیه در نشست مشترک مدیران آموزش و پرورش

اگر می خواهیم انقلاب پایدار بماند باید حوزه علمیه تقویت شود.

مدیر حوزه علمیه اهل بیت آستانه اشرفیه در نشست مشترک مدیران آموزش و پرورش با مدیران و مدرسان حوزه علمیه برادران و خواهران گفت:اگر می خواهبم انقلاب پایدار بماند باید حوزه علمیه تقویت شود.
به گزارش جلال شرق، حجت الاسلام رضوانی فرد با بیان اینکه انتخاب اول برای فرزندان ما باید حوزه باشد اظهار کرد:ما در سراسر دنیا به جوان تربیت یافته حوزه نیازمندیم تا برای تبلیغ به سراسر دنیا بروند.
وی با بیان اینکه ریشه حوزه ما به دوران امام رضا (ع)می رسد تا اینکه آیت الله حائری در سال ۱۳۴۰حوزه جدید در قم تاسیس شده است افزود:ما باید همه سهیم باشیم تا نیروهای خوب دانش آموز را جذب حوزه علمیه کنیم.
حجت الاسلام رضوانی فرد به ارزش علمی مدارک حوزه و ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری پرداخت و یاد آور شد:طلاب دانشجو می توانند پس از اخذ مدرک کارشناسی برای ادامه به قم خواهند رفت و سطوح بالای حوزه را طی کنند.
مدیر حوزه علمیه معصومیه خواهران نیز گفت:دشمن در صدد تخریب جوانان است تا هویت  و سلاح ایمان و فرهنگ اسلامی را از آنان بگیرند.

سرکار خانم علوی افزود : باید در راستای جذب طلاب خواهران همت بیشتری بگماریم تا بتوانیم در مقابل توطئه ی دشمنان مقاوم باشیم .

لازم به یاد آوری است که حوزه ی علمیه اهل بیت دارای ۷۳ دانشجوی طلاب و حوزه ی علمیه خواهران بالغ بر ۶۰ دانشجو می باشد که تا سطح ۶ در این مکان ها  به فراگیری مشغول می شوند .

IMG_5055 IMG_5056 IMG_5059 IMG_5062 IMG_5063 IMG_5065 IMG_5068 IMG_5069

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است