دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۱۲
آخرین اخبار
11 مهر 1394 ، ساعت 15:11 689 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3840
نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر:

اگر نیاز باشد با زبان زور با حکام آل سعود سخن خواهیم گفت

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه  در جمع نیروی انتظامی این شهرستان با اشاره به جان باختن حجاج ایرانی در منا گفت: اگر نیاز باشد با زبان زور با حکام آل سعود سخن خواهیم گفت.
به گزارش جلال شرق ، محمدحسین قربانی حادثه‌ی جانکاه منا را مصیبتی بزرگ و لکه‌ی سیاهی برای خاندان آل سعود در تاریخ اسلام نام برد و گفت: حجاج بیت‌الله الحرام که می‌خواستند با سعی مشکور خود به خانه‌هایشان برگردند ولی پرچم سیاه در بیوت آن‌ها نصب‌شده است و این غمی جان‌افزا برای ما شیعیان است.
سخن گوی گروه بهداشت و درمان مجلس افتخار شیعیان را ولایت‌پذیری آن‌ها دانست و اظهار کرد پیرو اهل‌بیت بودن و در همین صراط پایدار بودن از ویژگی‌های مسلمان شیعه است و باید اعیاد مذهبی ما به‌ویژه عید ولایت پرشکوه‌تر از همیشه برگزار شود.

IMG_7109
محمدحسین قربانی به جایگاه نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: پلیس باید به عزت و ارزشمندی که در جامعه به آن دست‌یافته است قدرش را بداند زیرا نیروی انتظامی، امین نظام و مردم است.
وی خاطرنشان کرد: امنیت روانی، سیاسی، اجتماعی، و فردی که پلیس ایجادکننده‌ی آن است نیازمند اقتدار است و باید به‌دوراز ظلم باشد.
نماینده مردم بابیان اینکه نظام ما بر اساس ارزش‌ها و آموزه‌های دینی است گفت: اگرچه باید حفظ حرمت افراد و اشخاص را باید نگه داشت و اخلاق اسلامی را رعایت کرد ولی نمی‌توان با هر خلافکاری با تسامح برخورد کرد.
و ی با اشاره به این نکته که برای حفظ ارزش‌ها و حرمت مردم باید بعضی از مسائل را با تسامح کنار گذاشت افزود: عزت پلیس در نظام و اقتدارش حول محور اخلاقی و زیر پرچم مدیریت کل قوا معنا پیدا می‌کند.
قربانی بابیان اینکه ما از خون قربانیان منا نخواهیم گذشت تصریح کرد: اگر نیاز باشد با زبان زور به حکام مرتجع عرب سخن خواهیم گفت و این به پشتیبانی مردم ولایتمدار و نیروهای مسلح ماست.
نماینده مردم بابیان اینکه شجاعت فرزندان ایران‌زمین برای کسی پوشیده نیست ادامه داد: رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس نشان دادند که زیر بار ظلم نخواهند رفت و هرجا صدای مظلومی باشد آماده پاسخگویی و کمک به آنان خواهد بود.

IMG_7080 IMG_7130 IMG_7134 IMG_7146 IMG_7148 IMG_7149 IMG_7162 IMG_7106

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است