جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
30 آبان 1396 ، ساعت 21:45 1,890 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :34761
در نشست کمیسیون دانشجوئی آستانه‌اشرفیه تأکید شد.

ایجاد فضای شورونشاط سیاسی در دانشگاه‌ها منطبق بر معیارها و اصول اسلامی باشد

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست کمیسیون دانشجوئی آستانه‌اشرفیه بر ایجاد فضای شورونشاط سیاسی در دانشگاه‌ها منطبق بر معیارها و اصول اسلامی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، رحیم حیدری درباره موضوعات مطرح‌شده این نشست به جلال شرق گفت: موضوع ارتباطات اینترنتی و ارتباطی ازجمله مسائلی مورد گفتگوی کمیسیون در این نشست بود که مورد رسیدگی اعضا قرار گرفت ومقررشد در صورت مشاهده مشکل، مسئولین واحدهای دانشجوئی با دقت به مسائل رسیدگی کنند.

وی به مسئله تردد دانشجویان و سرویس‌دهی مناسب تاکسیرانی اشاره کرد و اظهار کرد: برای هماهنگی‌های لازم کمیته‌ای متشکل از شهرداری، تاکسیرانی و دانشگاه‌های مهر آستان، پیام نور و دانشکده امام جعفر صادق تشکیل شود تا نسبت به رفعِ مشکلات دانشجوئی اقدام کنند.

حیدری به موضوع بزرگداشت و تکریم روز دانشجو در ۱۶ آذر پرداخت و افزود: ایجاد فضای شورونشاط سیاسی در دانشگاه‌ها باید منطبق بر معیارها و اصول اسلامی باشد و می‌توان با استفاده از سخنرانان این فضا را در دانشگاه‌ها ایجاد کرد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در خصوص دایر بودن قلیان سراها در کنار مراکز دانشجوئی گفت: از شبکه مرکز بهداشت و درمان و نیروی انتظامی خواسته شد که بر اساس مصوبات قبلی ازبازبودن قلیان سراها در اطراف و حواشی مراکز دانشگاهی جلوگیری به عمل‌آورند.

 

 

 

 

تکریم روز دانشجو و ایجاد فضای شاد و مناسب

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است