پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۵۵
آخرین اخبار
23 بهمن 1394 ، ساعت 20:24 2,264 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10485
رئیس اتاق صنعت، تجارت و معدن در جشن انقلاب اصناف آستانه‌اشرفیه:

بازار نقش بسزا و پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته است

رئیس اتاق صنعت، تجارت و معدن آستانه‌اشرفیه در جشن بزرگ انقلاب اتحادیه‌های صنفی این شهرستان در تالار نور گفت: بازار نقش بسزا و پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته است
به گزارش جلال شرق ، محمدرضا حامیان با اشاره به سیاست‌های رژیم گذشته مبنی بر نوسازی بازار به سبک غربی و ترویج بی‌بند باری در جامعه گفت: تحت‌فشار قرار دادن اقشار مردم به‌ویژه بازاریان باعث شد که مردم و بازار به هم نزدیک شوند و بازار توانست در پیروزی انقلاب چه ازلحاظ مالی و اقتصادی و چه ازلحاظ سیاسی ایفای نقش کند.
وی به نقش سیاسی بازار در شکل‌دهی تظاهرات مردمی در دوران انقلاب اظهار کرد: بازار به‌واسطه ارتباط مستقیم با مردم هرگاه اتفاقی در جامعه می‌افتد با تعطیل کردن بازار، همراهی خود را با مردم و انقلاب و امام نشان می‌دادند.
مهندس حامیان به نقش تعطیلی بازار در شکل‌گیری تظاهرات پرداخت و یادآور شد: بازار به لحاظ پشتیبانی از مبارزان انقلابی و انقلابیون و با تأمین صندوق‌های قرض‌الحسنه در بازار مساجد به کمک مردم و انقلاب آمد.
رئیس اتاق صنعت، تجارت و معدن آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه امروز در جشن سی و هفتمین پیروزی انقلاب گرد هم آمده‌ایم تا از تلاش‌های صادقانه قشر بی‌ادعای انقلاب تقدیر و به سهم خود از تلاش‌های آنان ارج بگذاریم.
مهندس حامیان بابیان اینکه ما هنوز ایثارگری‌ها ریش سفیدان بازار را فراموش نکرده‌ایم خاطرنشان کرد: بازار پیوسته پیرو هدایت‌های ولایت‌فقیه و پیر فرزانه انقلاب امام خمینی (ره) در دوران انقلاب بوده و امروز نیز راه منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه خود قرار می‌دهد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است