جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۰:۲۷
آخرین اخبار
9 دی 1394 ، ساعت 13:58 2,081 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8500

اجرای پروژه‌ی ۱۰ هزار متر مکعبی آب آشامیدنی آب آستانه‌اشرفیه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان

پروژه آب آشامیدنی شهرستان آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز با حضور نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر  ،مدیر توسعه و اجرایی پروژه و کارشناسان آب و فاضلاب استان و شهرستان   روند اجرایی آن مورد بازدید قرار گرفت .
به گزارش جلال شرق ، در اجرای این بازدید که جمعی از مسئولین ، بازاریان نیز حضور داشتند متصدیان اجرای پروژه هرکدام درباره اقدامات اجرایی مطالبی را گزارش دادند .
مدیر پروژه ۱۰ هزار مترمکعبی آستانه‌اشرفیه در گفتگوی اختصاصی با جلال شرق گفت: پروژه‌ی ۱۰ هزار متر مکعبی آستانه‌اشرفیه با چهار مخزن جداگانه به ابعاد ۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب که بااعتبار قراردادی با ۷ میلیارد ۱۶۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در حال اجرا است .
موسی مباشر امینی افزود : این پروژه در بازده زمانی ۲۴ ماهه پیش‌بینی‌شده است که در صورت تحقق اعتبارات از سوی دولت ما می‌توانیم در کمتر از ۲ سال این پروژه را به پایان برسانیم .
مدیر پروژه‌ی ۱۰ هزار متر مکعبی آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه : افق این پروژه نیازمندی شهرستان را به آب شرب به مدت ۲۵ سال تأمین خواهد کرد اظهار داشت : آستانه‌اشرفیه با هر میزان رشد جمعیتی که داشته باشد این مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی می‌تواند جواب گوی مردم این شهرستان باشد .
مباشر امینی ادامه داد : ایستگاه پمپاژ ،دیزل ژنراتور ، ساختمان بهره‌برداری ، اتاقک کلرزنی ، آزمایشگاه ، اتاق سرایداری ،انبار و تأسیسات جانبی از دیگر امکانات جانبی این پروژه است که برای آن تعریف‌شده است .
وی بیان داشت : بعد از اتمام این پروژه آن را در اختیار آب فای شهرستان قرار خواهیم داد و شبکه‌های موجود در شهرستان از سوی آب فای شهرستان طراحی و برنامه‌ریزی می‌شود .
مباشر امینی بابیان این‌که این پروژه در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع ساخته می‌شود افزود : شکل هندسی مخزن به‌صورت مکعب مستطیل ۴ قلو و به ابعاد کل حدود ۵×۶۸×۳۴ متر از نوع دال تخت قارچی و بر روی ۱۱۲ عدد ستون به فواصل مرکز تا مرکز ۵ متر و به ابعاد ۳۵ الی ۴۰ سانتی‌متر ساخته می‌شود .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است