چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۰۶
آخرین اخبار
14 آبان 1394 ، ساعت 19:50 1,201 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6077

بازدید معاون وزیر راه، مسکن و شهرسازی از راه‌های روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه

رئیس مجمع نمایندگان گیلان اعلام کرد: معاون وزیر راه مسکن شهرسازی که وارد استان گیلان شده است صبح جمعه از راه‌های روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه بازدید خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، محمدحسین قربانی بابیان اینکه ما در حوزه‌ی راه روستایی دارای مشکلاتی هستیم اظهار کرد: با توجه به بحث‌هایی که ما با مجمع راه و ترابری داشتیم از مهندس آخوندی درخواست کردیم که یک توجه ویژه‌ای به حوزه راه شهرستان ما داشته باشند.

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر افزود: با دستور وزیر محترم راه و ترابری مهندس میر شفیع معاونت راه‌های روستایی کشور فردا صبح به آستانه‌اشرفیه و کیاشهر سفر خواهد کرد تا مشکلات راه‌های روستایی این شهرستان را از نزدیک رصد کند.

قربانی بابیان اینکه امیدواریم در این بازدید منابعی را از وزارت خانه برای حل مشکلات راه‌های روستایی دریافت داریم یادآور شد: آسفالت کردن جاده‌های خاکی روستایی، و روکش آسفالت راه‌های روستایی که قدمت بعضی از آسفالت آن‌ها بیش از ۳۰ سال می‌رسد در دستور بازدید معاونت وزیر می باشد.

وی اظهار امیدواری کرد: حضور معاون وزیر در این شهرستان منشأ خیروبرکت باشد و ما هم بتوانیم در حوزه راه‌های روستایی نسبت به شاخصه‌های که درزمینهٔ گاز، آب و … رشد پیدا کردیم در این زمینه هم توسعه پیدا کنیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق