چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۳۴
آخرین اخبار
17 بهمن 1394 ، ساعت 23:38 2,473 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10114
فرماندار آستانه اشرفیه در افتتاح پروژه گاز دهکا:

بالندگی فرهنگی مردم دهستان دهکا بالاست /صدای شکسته شدن تحریم ها به گوش می رسد.

فرماندار آستانه اشرفیه در مراسم افتتاح گاز روستای دهکا گفت: نوع فرهنگ و دیدارهای مردمی دهستان دهکا حاکی از بالندگی مردم این دهستان است.

به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه دستاوردهای دهه مبارک فجر را حاصل تلاش ها و ایثارگری های ملت ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس بر شمرد و اظهار کرد : اگر امروز شاید این همه افتتاحیه در روستای های آستانه و کیاشهر هستیم نتیجه تلاش های مسئولین این نظام در خدمت گذاری به مردم است.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه اگر در شرایط حاضر واکاوی کنیم در خواهیم یافت که این پروژه ها در چه شرایطی افتتاح می شود که استکبار جهانی در همه عرصه ها مشکلات عدیده ای برای نظام و ملت ما به وجود آورده است.

IMG_1888

فرماندار آستانه اشرفیه تصریح کرد : تحریم های ظالمانه در تمام ابعاد از سوی استکبار با هدایت رهبری و گروه دیپلماسی هسته ای باعث شد که حقانیت نظام در جهان به ثبوت برسد و صدای شکسته شدن تحریم ها به گوش می رسد.

در مراسم بهره برداری از گاز رسانی به ۱۲ روستا رئیس اداره گاز آستانه اشرفیه گفت: قبل از بهره برداری همزمان از گاز در ۱۲ روستا ی شهرستان در صد بهره مندی مردم این شهرستان ۷۷/۸ در صد بوده است که امروز به ۹۲/۲ در صد رسیده است .

عبدالله ظهیری افزود : با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان عملیات گاز رسانی به روستاهای پایین رود پشت ( بالا و پایین )، دشمن کرده ، دهکا ، عسکر آباد، صیقل ده ، محسن آباد ، خلشا چهارده ، دهشال ، زیر ده ، ششکل ، ششکل پیر محله و جیرسو ، کتشصت آبادان ، کتشصت آبادان چهارده و کلیدسر به پایان رسید و ۲۵هزار خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

IMG_1794 IMG_1803 IMG_1806 IMG_1856 IMG_1862 IMG_1874 IMG_1880 IMG_1891

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است