جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
18 مرداد 1396 ، ساعت 21:38 1,738 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :31046
بخشدار بندر کیاشهر :

بایدبندر کیاشهر با توجه به سابقه تاریخی خود در جایگاه حقیقی خود قرار گیرد

بخشدار بندر کیاشهر در جمع رسانه های شرق گیلان در دفتر بخشداری گفت: رسالت خبرنگاران در جامعه ، آگاهی بخشی است

به گزارش جلال شرق  ، حجت حاجی پور با بیان اینکه نقش و رسالت خبرنگاران آن قدر بالاست که خداوند به ارزش قلم قسم یاد می کند اظهار امیدواری کرد که خبرنگاران در بیان واقعیت های جامعه دریچه ای به سوی حقیقت و صداقت بگشایند.

وی با تصریح این سخن که نقد سازنده سبب سازندگی جامعه  است افزود : بعضی از نقدهای غیر سازنده  نه اینکه باعث پویایی و رشد جامعه نخواهد شد بلکه سبب آسیب رسیدن به جامعه می شود

حاجی پور  به نقش رسانه ها در کشورهای توسعه یافته اشاره کرد و گفت:  کشورهای که در فضای بیان رسانه ها آزاد عمل می کنند در واقع اهداف توسعه کشور خود را در مسیری درست هدایت می کنند .

بخشدار بندر کیاشهر  خاطر نشان کرد : دولت یازدهم در طی دوران  ۴ ساله خود به مراتب بیشتر از همه دوران ، با اصحاب رسانه تعامل داشته است  و امیدواریم در استمرار این دولت این تعامل عمیق تر هم شود

حاجی پور به وضعیت تعامل مسئولین بخش و مردم منطقه پرداخت و گفت: تعامل مسئولین با مردم مهربان بندر کیاشهر نسبت به گذشته بهتر شده است و در راستای منویات رهبری و سیاست های ابلاغی دولت و همراهی رسانه ها آینده ای خوب برای بندر کیاشهر پیش بینی می کنیم .

وی اظهار امیدواری کرد که بندر کیاشهر با توجه به سابقه تاریخی خود در جایگاه حقیقی خود قرار بگیرد و به عنوان یک الگوی شهری در استان معرفی شود.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است