پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
19 نوامبر 2015 ، ساعت 12:20 1,448 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6583
حسین اسماعیلیان:

باید از نگاه سنتی به نگاهی نوگرایا نه در آموزش‌وپرورش حرکت کنیم .

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست شورای آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه در سالن اجتماعات این اداره گفت: باید از نگاه سنتی به نگاهی نوگرایا نه در آموزش‌وپرورش حرکت کنیم .
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، حسین اسماعیلیان افزود: ما در سطح شهرستان چه درون‌سازمانی و برون‌سازمانی با نگاهی که برگرفته از فکر جمعی است باید دیدید گاه ما به سمت افق‌های نو باشد و امیدواریم در آینده بر این اساس حرکت کنیم .
رئیس شورای آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه ضمن تقدیر از برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی و حضور پدر شهید حسین فهمیده در حرم شهدای آستانه‌اشرفیه به حضور پرشور دانش آموزان در ۱۳ آبان اشاره کرد و حرکت خودجوش و پرنشاط دانش آموزان را برگرفته از سیره استکبارستیزی ملت ایران نام برد.
اسماعیلیان به حضور اندیشمندانه امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در عرصه‌های فرهنگی شهرستان اشاره کرد و بابیان این‌که نگاه نوین امام‌جمعه این شهرستان متفاوت‌تر از یک نگاه سنتی است اظهار کرد : اجرایی نمودن دیدگاه‌های امام‌جمعه اندیشمند در بخش فرهنگی در آموزش‌وپرورش مایه تحول در این اداره خواهد شد.
وی از مدیریت آموزش و پرورش درخواست کرد با تمهید مقدمات برای نشست‌های فرهنگی دانش آموزان و اولیا ، با بهره‌گیری از اندیشه‌های حجت الاسلام دکتر ساجدی امام جمعه این شهرستان  در حوزه‌های عمومی فرهنگ ، مسیر نویی را ترسیم کنند.

IMG_1074 IMG_1083 IMG_1084

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است