شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۰۸
آخرین اخبار
7 بهمن 1394 ، ساعت 21:47 2,182 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9532
رحیم حیدری ( فرماندار آستانه اشرفیه ) :

باید تلاش کنیم تا مردم شهرستان آسیبی نبینند

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست ستاد بحران این شهرستان که با حضور دکتر محمد حسین قربانی ، مهندس حجت شعبانپور معاون عمرانی استاندار و عزیزی مدیر کل ستاد حوادث غیر مترقبه استان شامگاه امروز در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: باید تلاش کنیم تا مردم شهرستان آسیبی نبینند.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه همه کارهای ادارات اجرایی و اعضای ستاد به طور کامل رصد می شود اظهار کرد : با به کارگیری امکانات شهرهای هم جوار برای برف روبی ، باز کردن جاده های روستایی برای تردد و خدمات رسانی سرعت بیشتری خواهد گرفت.
وی از شهردار آستانه اشرفیه خواست با به کارگیری سه دستگاه گریدر در سطح شهر عملیات برف روبی را با سرعت بیشتری ادامه دهد .
در این نشست رئیس آبفار از قطع آب بعضی از روستاهای این شهرستان خبر داد و افزود : روستاهای کورکا ، خشکاروندان ، ماشک تهرانچی ، چهارده ، داخل و بخشی مهمی از روستاهای دهستان دهشال به دلیل قطع برق هنوز فاقد آب آشامیدنی هستند.

IMG_9805
رئیس اداره آبفای آستانه اشرفیه نیز گفت: ما در خصوص تامین آب آشامیدنی شهرهای آستانه و بندر کیاشهر مشکلی نداریم و شرایط را تحت کنترل داریم .
رئیس هلال احمر آستانه اشرفیه نیز از ارائه خدمت رسانی به بیماران و انتقال آنان به بیمارستان و ماموریت های ایستگاه امداد و نجات جاده ای لاگوژده گزارشی را باطلاع اعضا رساند.
رئیس اداره صنعت ، تجارت و معدن نیز ازپی گیری های این اداره و اتاق اصناف برای دایر بودن نانوایی ها و توزیع آرد برای نانوایان متقاضی و عدم مشکل در بخش پخت و توزیع نان مطالبی بیان کرد.
در این نشست برای برون رفت از معضلات و چالش های موجود که بر اثر ریزش برف در شهرستان به وجود آمده است تدابیری اندیشیده شد.

به گزارش  جلال شرق ،  به دلیل خراب شدن دکل فشار قوی برق در دهستان دهشال هنوز بخشی و.سیعی از مناطق روستایی این دهستان و بخشی از شهر فاقد  روشنایی برق می باشند که گروه های برق منطقه در تلاشند که خرابی های ناشی از ریزش برف را هر چه زودتر ترمیم کنند.

IMG_9806

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است