دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۱۷
آخرین اخبار
17 تیر 1395 ، ساعت 12:52 1,811 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17605
نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی :

باید پل ارتباطی خیرین و جامعه معلولین را تعمیم داد

نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز به هنگام بازدید از موسسه خیریه همت معلولین آستانه‌اشرفیه گفت:  باید پل ارتباطی خیرین و جامعه معلولین کشور را تعمیم داد.

به گزارش جلال شرق ،  دکتر محمدحسین قربانی پس از بازدید از این مرکز به خبرنگار این رسانه  گفت: آدم وقتی شرایط سخت زندگی جامعه معلولین را می‌تواند درک کند که در بین آن‌ها قرار بگیرد و با آن‌ها زندگی بکند .

وی بابیان اینکه من به‌تناسب شغل خود هم در مجلس هم در جامعه و هم در زمان ماضی در مطب  دندانپزشکی ، با نوع سختی وزندگی جامعه معلولان کشور آگاهی دارم افزود : ما خوشحالیم باهمت خود جامعه معلولین آستانه‌اشرفیه تقریبا اولین مرکز معلولین در شهرستان تشکیل شد و این می‌تواند پل ارتباطی بین جامعه معلولین ، مردم و مسئولین باشد .

قربانی تأکید کرد : آنچه ما می‌توانیم بانی خیر برای موسسه باشیم حلقه‌ی اتصال بین بزرگان شهر و خیرین برای کمک به این جامعه را فراهم‌سازیم .

نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بزرگان و خیرین شهرستان درخواست کرد با بازدید از این مکان از کمک‌های مادی و معنوی خودشان این جامعه نیازمند را همیاری کنند .

مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره‌ی موسسه خیریه همت معلولان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه این موسسه‌ی خیریه در ۲۳ اردیبهشت سال ۹۵ تأسیس شد گفت: کمک‌رسانی به اقشار نیازمند و توان‌بخشی ویژه‌ی جامعه معلولان از اهداف این موسسه است.

مریم صفری افزود :  ما آمدیم که مسئولان ما را ببینند ، بشناسند ، صدای ما را بشنوند ، و ما پل رابط بین خیرین و این اقشار نیازمند و معلولین باشیم .

وی اظهار کرد : یکی از اقدامات ما در بخش کارآفرینی صنایع‌دستی است  که در این موسسه  ،حصیربافی ، تاج عروس ،رومیزی ، طراحی ، نقاشی ، مداحی ، گرافیک و انواع کامپیوتر و هنرهای نمایشی رامی توانند هنرجوهای معلول موسسه یاد بگیرند .

صفری با اشاره به این‌که نیازهای زیادی داریم و اکنون این موسسه فاقد کامپیوتر و حتی  لپ تاب است که پرونده‌ی معلولان را در آن یادداشت کنیم اظهار کرد:  ما با حداقل امکانات داریم سپری می‌کنیم و هیچ کمکی از هیچ نهادی تاکنون دریافت نکردیم و تنها مسئولی که به ما سرزده است نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر بوده است

به گزارش خبرنگارجلال شرق دکتر محمدحسین قربانی در این بازدید قول مساعد اهدای یک دستگاه سیستم رایانه ، یک دستگاه پنکه و پرداخت اجاره ماهانه  این موسسه را به‌عنوان عیدی فطر اعلام کرد

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است