چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
28 آذر 1395 ، ساعت 12:05 487 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25005

با حل مشکل سرمایه در گردش دو واحد صنعتی از اخراج کارگران جلوگیری می‌شود

در گروه کارگری شورای تأمین شهرستان آستانه‌اشرفیه مسائل و مشکلات کارگری و جلوگیری از کارگران دو واحد صنعتی مورد برسی قرار گرفت.

به گزارش جلال شرق؛ در این نشست فرماندار آستانه‌اشرفیه هدف از برگزاری این نشست را ارائه گزارش از ادارات درباره مراجعه واحدهای صنعتی و تولیدی و بازخورد آن در شهرستان نام برد

رحیم حیدری افزود: حضور و مراجعه روسای ادارات تأمین اجتماعی، تعاون کار و امور اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و واحدهای خدمات رسان مانند گاز، برق، آب و تلفن به این شرکت‌ها که دارای نتایج خوبی بوده است که منجر به این شده که میزان مشکلات به این واحدهای صنعتی و خدمات‌رسانی به حداقل خود رسیده است ویا نزدیک به صفر شده است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه درباره مشکلات مطرح‌شده توسط سرمایه‌گذاران دو واحد صنعتی گفت: مشکلات مطرح‌شده نسبت به وجوه ای است که توسط بانک صنعت، معدن و تجارت باید در اختیار واحدهای تولیدی قرار بگیرد که الحمدالله بخشی از آن اختصاص پیداکرده است و بخشی دیگر قرار شد که پی گیری شود.

وی اظهار کرد: تحقق میزان سرمایه در گردش واحدها صنعتی باید بررسی و قرار شد که در نشست آتی گزارش این واحدها در جلسه مطرح شود.

رحیم حیدری در خصوص اخراج کارگران در بعضی از واحدهای صنعتی این شهرستان گفت: گزارشی مبنی بر اخراج کارگران دو واحد صنعتی داشتیم که مدیران این دو واحد در نشست حضور یافتند و توضیحات لازم را ارائه دادند.

وی بابیان اینکه یکی از این دو واحدها اخراج کارگری نداشته است گفت: واحد دیگر به دلیل مشکلات اقتصادی در آستانه اخراج چند نفر از کارکنان خود است که البته در لیست دریافت‌کنندگان سرمایه در گردش بودند اما مشکلاتی را مطرح کردند که بخشی از آن مرتفع و مقرر شد در اولین فرصت ممکن امور مربوط به موانعی که موجب می‌شود که سرمایه در گردش خود را دریافت کند برطرف گردد و این واحد صنعتی بتواند مشکل کارگری خود را هم رفع کند.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است