جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۰:۲۲
آخرین اخبار
10 فروردین 1395 ، ساعت 17:53 2,635 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12667
فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار با اصحاب رسانه:

با ورود بخش خصوصی می‌توان به اشتغال جوانان امیدوار بود

فرماندار آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز در دیدار با اصحاب رسانه این شهرستان بابیان اینکه باید درصدد اشتغال بود گفت: با ورود بخش خصوصی می‌توان به اشتغال جوانان امیدوار بود
به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری با تبریک سال نو و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) به خبرنگاران اظهار کرد: وظیفه ما با توجه به نگاه جامعه به مجموعه مسئولین این شهرستان آن است که برنامه‌ریزی‌ها بافکر و مطالعه بیشتر انجام گیرد و به دنبال چشم‌انداز ۵ ساله و ۱۰ ساله برای شهرستان باشیم.
نماینده عالی دولت در آستانه‌اشرفیه با اشاره به ایجاد گروه‌های کارشناسی و صاحب‌نظر متشکل از صاحبان اندیشه و ایده در این شهرستان یادآور شد: باید در نشست‌های کارشناسی و از رهگذر آن ضمن آسیب‌شناسی مشکلات فرا روی کارهای اجرایی، به راه‌کارهایی که قابلیت اجرایی در شهرستان دارد دست‌یابیم.
وی تصریح کرد: باید با طرح ایده و برنامه‌ریزی‌شده به نماینده دولت و نماینده مجلس در شهرستان کمک کرد تا برای حل موضوعات شهرستان به دنبال راه‌کارهای اجرایی آن باشند.
حیدری با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تأکید کرد: ما متصدیان اجرایی شهرستان باید در پایان سال گزارش خوبی را از حوزه عملکردی و اقدامات اجراشده به مردم ارائه دهیم.
فرماندار آستانه‌اشرفیه خاطرنشان کرد: اعتقاددارم که توسعه متوازن زمانی انجام می‌گیرد که همه بخش‌ها متناسب باهم روبه‌جلو پیشرفت داشته باشند.
وی با تأکید بر این‌که باید فرهنگ سرمایه‌گذاری در این شهرستان جا بیفتد درباره نقش اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران باید با ظرفیت‌های خوب خود؛ فضاسازی مناسبی را برای سرمایه‌گذاری و تشویق سرمایه‌گذار با نوشته‌های خود به وجود بیاورند.
حیدری به نقش اسکان مسافران و ساخت‌وساز هتل‌ها و مهمان‌پذیرهای مناسب در این شهرستان برای اسکان یادآور شد: باید حداقل‌های موردنیاز یک گردشگر را که بتواند به مدت ۲۴ ساعت در شهرستان اتراق کند فراهم‌سازیم تا از رهگذر آن رونق اقتصادی، کشاورزی، صنایع‌دستی و… حاصل آید.
رحیم حیدری به نقش گردشگری در توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال پرداخت و افزود: امروز در خوش‌بینانه‌ترین حالت در بخش کشاورزی ۲۷ درصد، در بخش صنعت ۳۳ درصد حالت اشتغال خواهد بود ولی تنها بخشی که بالاترین ظرفیت و اشتغال را به وجود خواهد آورد بخش خدمات به‌ویژه گردشگری است.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به نقش سفیدرود و فضاسازی مناسب آن برای طرح‌های گردشگری خاطرنشان کرد: سفیدرود در بدترین شرایط خشک‌سالی دارای آب جاری است با چنین چشم‌انداز خوبی که در این شهرستان وجود دارد باید از آن برای جذب سرمایه‌گذاری و توریسم بهره‌گیری کرد.
وی در پایان خواستار توجه اصحاب رسانه در بخش‌های گردشگری این شهرستان شد و از آنان خواست با طرح موضوعات و مقالاتی که در خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و جراید منتشر می‌دهند فضای جامعه را به سمتی ببرند که حرکت به سمت طرح‌های گردشگری یک نیاز عمومی و مطالبه شهروندان گردد.
درپایان فرماندار آستانه‌اشرفیه با تبریک ۱۲ فروردین سالروز همه‌پرسی جمهوری اسلامی ایران، ۱۳ فروردین روز طبیعتدرباره  انتخابات ۷ اسفند ۹۴، تشییع شهدای گمنام و ایجاد وفاق و همدلی و هم‌زبانی بین مردم و مسئولین سخنانی را بیان کرد.
اصحاب رسانه‌ها نیز به طرح دیدگاه‌های خود در حوزه‌های مختلف زیست محیطی، ترافیک شهری، انسجام و هماهنگی برنامه‌های فرهنگی شهرستان، نقد پذیری مسئولین و… پرداختند مطالبی را در حوزه‌های یاد شده مطرح کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است