چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۳۴
آخرین اخبار
18 خرداد 1395 ، ساعت 12:38 1,497 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15931

بخشدار بندر کیاشهر : جای نمایندگان گیلان در کمیسیون کشاورزی خالی است

بخشدار بندر کیاشهر در نشست شورای کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه که در جهاد کشاورزی این شهرستان برگزارشدگفت: جای نمایندگان گیلان در کمیسیون کشاورزی خالی است.

به گزارش جلال شرق ، قربان خوشحال با بیان اینکه متاسفانه هیچکدام از نمایندگان گیلان در کمیسیون کشاورزی حضور ندارند اظهار کرد : حقیقتاً جای نگرانی است که گیلان با توجه به قطب کشاورزی بودن آن یکی از نمایندگان شهرستانهای این استان عضو کمیسیون کشاورزی نباشند.

وی گفت: انتظار آن بود با توجه به وضعیت کشاورزی گیلان و برای تبیین مسایل مهم کشاورزی این خطه  با حضور نمایندگان گیلان در کمیسیون کشاورزی ، نقش پر رنگی در توسعه اقتصاد کشاورزی و طرح بیان مشکلات کشاورزان منطقه برای دیگر نمایندگان و ارایه طرح های پیشنهادی به مجلس داشته باشیم.

قربان خوشحال وضعیت آبی منطقه بندر کیاشهر را خوب توصیف کرد و یاد آور شد : اگر لکه های کم آبی هم در این منطقه وجود دارد مربوط به حوزه پمپاژهاست که باید رسیدگی بیشتر انجام گیرد.

وی با اذعان این که ۵۰ هکتار از ۱هزار هکتار اراضی دهستان دهکا سخت آبخور هستند خاطر نشان کرد : گاهی نوبت بندی در مدیریت آبرسانی باعث می شود که نقاط پایین دست دچار مشکل آبرسانی شوند .

خوشحال تاکید کرد : اکثر کشاورزان منطقه خواستار عدم نوبت بندی آب تا پایان خرداد هستند زیرا معتقدند تا آن موقع برنج نشا شده آنان از مسائل کم آبی رنج نخواهد برد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است