جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۲۷
آخرین اخبار
12 خرداد 1395 ، ساعت 17:32 1,695 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15601
فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه پیشگیری از حرمت ماه رمضان :

برخورد با ناهنجارهای ماه مبارک رمضان بیشتر ایجابی باشد تا سلبی

فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه پیشگیری از حرمت ماه رمضان که عصر امروز در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: برخورد با ناهنجارهای ماه مبارک رمضان باید بیشتر ایجابی باشد تا سلبی
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه در هر جامعه‌ای با هر نوع دیدگاه و مکتب ، هنجارهایی وجود دارد که باید به آن باورها احترام گذاشت گفت: ایران اسلامی دارای باورهای دینی و الهی در امر ماه مبارک رمضان است که افراد جامعه باید به آن احترام و از حرمت‌شکنی آن‌ها خودداری کنند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه ما باید امربه‌معروف و نهی از منکر را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا رفتارهای ما به هنجار جامعه کمک کند اظهار کرد: با نصب جملاتی که دارای مفاهیم و فضیلت ماه رمضان را بیان می‌کند به استقبال ماه مبارک رمضان برویم .
وی با تصریح این نکته که دین مبین اسلام روزه گرفتن را برای بیماران و مسافران توصیه نمی‌کند افزود : باید رستوران‌های که سرویس‌دهی به مسافران را بر عهده‌دارند اصل مسئولیت ماه مبارک رمضان را در نظر بگیرند و مسئولیت را از خود سلب نکنند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه تأکید کرد : انتخاب مکان‌های غذایی باید با شاخص‌های مختلف قرار گیرد و در انتخاب آنان حب و بغضی نباشد و واجدین شرایط را برای سرویس‌دهی مسافران انتخاب نماییم .
در این نشست روسای اداره میراث ، صنایع‌دستی و گردشگری ، اتاق اصناف ، اداره صنعت ، تجارت و معدن ، مسئول اداره اماکن نیروی انتظامی ؛ نماینده دادستانی ، فرمانده سپاه پاسداران واحد آستانه‌اشرفیه موضوعات و مسائل مربوط به دایر بودن اماکن دارای مجوز و برخورد با متخلفان و نظارت و بازرسی مشترک نهادهای ذی‌ربط مطالبی بیان کردند.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است