چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۳۰
آخرین اخبار
15 اردیبهشت 1395 ، ساعت 13:04 2,460 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14354

برخورد نامتناسب معاون آموزشی بندر کیاشهر با اصحاب رسانه

در مراسم بزرگداشت مقام معلم که صبح امروز در سالن دکتر حسابی بندر کیاشهر برگزار شد برخورد نا متناسب معاون آموزشی این اداره موجب رنجش اصحاب رسانه این شهرستان شد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، به هنگام اهدای جوایز به بازنشستگان و معلمان بندر کیاشهر و جای گیری نا متناسب مهر جو معاون آموزشی در اهدای لوح باعث شد که از وی خواسته شود که برای ثبت لحظات توسط عکاس رسانه ها در جای مناسبی قرار گیرند.
نامبرده به جای همکاری با رسانه ها با برخورد ی که حاکی از عصبانیت وی داشت به طرز ناهنجاری با یکی از خبرنگاران برخورد کرد که مورد اعتراض عکاس خبری قرار گرفت.
جا دارد  مدیر آموزش و پرورش بندر کیاشهر که انسانی فرهیخته و با درایت است در چنین مراسمی از تجربه بسیار گرانبهای خود که طی سالیان متمادی در برگزاری بسیاری از مراسم های استانی  داشته است با بهره گیری از افراد با تجربه ودارای روابط عمومی خوب از بروز چنین رفتاری که در تجلیل از مقام معلم بود ه است جلوگیری و یا زیر مجموعه خود را   در مواجه با کار حرفه ای اصحاب رسانه که رسالت آنها اطلاع رسانی برای تنویر افکار عمومی است مورد استفاده قرار دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
 1. مصطفی سعیدی :

  هر زمان شما اخلاق حرفه ای را آموختین بعد مطلبی در رابطه با برخورد نامناسب مسئولی در یک همایش بنویسید . کجای دنیا یک عکاس خبری به مسئول برگزاری همایش دستور می دهد که جای خود را تغییر دهد تا بتواند به راحتی عکس بگیرد که در امور برگزاری همایش خللی وارد آید. و من متأسفم برای کسی که با نردبان دیگران می خواهد بالا رود و با هر بادی که میوزد به آن سمت می رود.

 2. یاسر پورمومن :

  با سلام
  استاد ارجمند و گرامی بنده به عنوان یکی از شاهد های عینی برنامه و عضو ستاد برگزاری مراسم بر خود واجب دانستم جهت تنویر اذهان عمومی نکاتی را متذکر شوم:
  ۱- اینکه یک سایت خبری وزینی چون شما یکطرفه به قاضی رفته است دور شاعائر دینی و حرفه خطیر خبر نگاریست
  ۲- بنده با توجه به سابقه طولانی خود در این زمینه بایست یاداور شوم تصویر بردار و خبر نگاری که کار حرفه ای کرده باشد باید بداند سن جای مناسبی برای تصویر برداری از مراسم نیست و باید خبر نگار وتصویر بردار در محلی نامحسوس که خللی در برنامه ایجاد نکند به کار خود بپردازد .
  ۳- هر کس در هر جایگاهی باید مسئول برگزاری مراسم را بشناسد و تمام کارهای خود را با ایشان هماهنگ نماید و خود را صاحب برنامه نداند .
  ۴- اینکه این عزیزان جهت بهربرداری سیاسی از این برنامه چه اهدافی را در سر می پرورانند را به رای مردم فهیم این دو شهرستان می گذاریم .
  امید وارم شما هم رسالت خود را تمام کرده و بدون کم و کاست مطالب این حقیر را به نظر علاقه مندان برسانید .

 3. کویر :

  باتقدیر و تشکر از ستاد برگزاری مقام معلم در منطقه بندرکیاشهر که جانانه در این عرصه تلاش کردند و با همه ی وجود و به شایستگی از مقام معلمین گرامی تجلیل کردند .در پاسخ به گزارش خبرنگار محترم لازم به ذکراست که از استانداردهای حرفه ای در خبرنگاری احترام به فرد و حرمت انسانی اوست و نقش خبرنگار در جامعه تقاضا می کند که درستی و صحت بیان را سر لوحه ی کار خود قرار دهد حال آنکه خبرگزاری وزینتان در الفبای رسانه مانده و با بی حرمتی به بیان مطالب پرداخته است .امید اداره آموزش و پرورش بندرکیاشهر بیش از پیش در امورمحوله سربلند و پرتوان باشد .