یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۳۶
آخرین اخبار
15 مهر 1398 ، ساعت 16:46 1,244 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55163

بررسی چالش ها ومشکلات منتقلین کلان شهرها در بندر کیاشهر

در نشستی که پیش از ظهر امروزدر دفتر فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد موضوع اسناد صادر شده در خصوص واگذاری زمین  به منتقلین کلان شهرها در بندر کیاشهر مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه ِ رسانی جلال شرق ، در این نشست حاتمی نماینده بنیاد مستضعفان ، عزمی رئیس اداره راه و مسکن وشهرسازی ، غلامی رئیس پارک ملی بوجاق و خودشاد شهردار بندر کیاشهر درباره زمین های واگذارشده بر اساس سیاست های حاکمیت برای ساکنان کلان شهرها و صدور اسناد تک برگی ، گزارش جامعی را ارائه دادند.
فرماندار آستانه اشرفیه پس از استماع دیدگاه های مطرح شده در این نشست گفت: یک سری کارمندان دولت در کلان شهرها بر اساس سیاست های حاکمیت و به منظور کاهش استقرار جمعیت در شهرهای بزرگ ، زمین هایی از جمله در بندر کیاشهر به آنان واگذار شده است که در حال حاضر برای آنان ایجاد حق شده است.
رحیم حیدری افزود : زمین های که اسناد آنان صادر و در اداره مسکن و شهرسازی وجود دارد جا دارد شهرداری بندر کیاشهر ، نقشه و مشخصات دقیق محل را در اختیار ادارات برق ، گاز ، مخابرات و آبفا قرار دهد تا دستگاه های خدمات دهنده با حداکثر توان خود نسبت به ایجاد تاسیسات زیر ساختی و استعلامات پیگیری های لازم را انجام دهند.
نماینده عالی دولت در شهرستان از روسای ادارات مسکن و شهرسازی و پارک ملی بوجاق خواست ظرف مدت ۱۰ روز چالش ها و مشکلات فرا روی زمین های واگذارشده کلان شهرها در بندر کیاشهر را با حضور مدیران کل حفاظت و محیط زیست ، مسکن و شهرسازی و معاون عمرانی استانداری در کیاشهر برگزار تا چالش ها و مشکلات مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد وتصمیمات لازم اتخاذ شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است