پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
16 آگوست 2015 ، ساعت 17:04 590 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1596

برنامه های بزرگداشت دکتر محمد معین نهایی شد

در نشست صبح امروز ستاد اجرایی بزرگداشت دکتر محمد معین که در دفتر شهرداری آستانه اشرفیه برگزارشد محور برنامه های بزرگداشت دکتر محمد معین نهایی شد.

به گزارش سرویس فرهنگی جلال شرق ، مهندس علی شفیعی دبیر بزرگداشست دکتر معین گزارشی را درباره آخرین اقدامات انجام شده به اطلاع اعضای اجرایی ستاد رساند.

در این نشست پس از بیان دیدگاه های اعضای حاضر مقررشد برنامه اصلی بزرگداشت از ساعت ۶/۳۰ عصر روز پنجشنبه ۲۹مردادماه با تلاوت قرآن کریم توسط هادی پور آغاز و پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، دکتر زمانی مجری برنامه ، اجرای زمان بندی مراسم را برعهده بگیرد.

پس از گزارش دبیر ستاد در این مراسم ، پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط مدیرکل ارشاد اسلامی یا یکی از معاونین وزارت قرآئت می گردد آنگاه کرسی سخن در اختیار یکی از مقامات استانی ( استاندار) قرار خواهد گرفت .

سخنران اصلی این مراسم یکی از استادان برجسته دانشگاه های کشور ( جابر عناصری ) خواهد بود که به دنبال آن دکتر محمد حسین قربانی و دختر دکتر محمد معین ادامه برنامه ها را برعهده خواهند داشت.

IMG_2347

رونمایی از عکس و کتیبه دکتر محمد معین ، مشق شعر ، طراحی  ،نقالی و توزیع مقاله و کتاب از دیگر برنامه های بزرگداشت دکتر محمد معین خواهد بود.

پذیرایی از مهمانان توسط دانشجویان دانشگاه مهر آستان و استقبال از عموم مهمانان توسط ۳۰نفر از دانش آموزان پیشاهنگ مدارس آموزش و پرورش آستانه اشرفیه خواهد بود.

بر اسا س تصمیم اجرایی این ستاد برنامه ها برای ۹۰ دقیقه مفید طراحی شده است و امکان تغییرات جزیی نیز در سخنران مراسم وجود خواهد داشت.

توزیع پوستر و دعوت نامه ها و حضور دبیران ادبیات ادارات آموزش و پرورش استان در مراسم ، حضور استادان دانشگاه و دانشجویان از دیگر مواردی بود که درباره آنها تصمیم نهایی اتخاذ گردید.

IMG_2353

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است