یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
18 سپتامبر 2021 ، ساعت 18:43 292 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :67048

برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس  با شعار « ما مقتدریم »  در شهرستان آستانه اشرفیه اعلام شد

آخرین جلسه هماهنگی و اجرایی گرامی داشت چهل و یکمین سال هفته دفاع مقدس  در دفتر فرمانداری با حضور فرماندار و اعضای ستاد برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دبیر ستاد هفته دفاع مقدس آستانه اشرفیه  با بیان اینکه ۴۵ برنامه  شاخص شهرستانی در هفته دفاع مقدس  برنامه ریزی شده است اظهارکرد:  رژه موتوری و خودرویی از کانون جوانان تا یادمان شهدای گمنام و گلباران گلزار شهدای گمنام ،تجلیل همزمان و سراسری از ۱۰۰پیشکسوت  هشت سال دفاع مقدس در مزارشهدا ،دیدار و سرکشی از ایثار گران (نیروهای ارتشی،  نظامی و سپاه)  گلباران مزار شهدا و  یادواره ۱۶۴ شهید بندرکیاشهر و ۶۷شهید  دهستان دهشال از مهمترین برنامه های این شهرستان در هفته دفاع مقدس است.

سرهنگ  محمد نیک فطرت به  رزمایش کمک مومنانه و اهدای ۴۰۰ بسته معیشتی   و ۶۰۰ بسته آموزشی در بندرکیاشهر و دهستان دهشال اشاره کرد و گفت:  ویزیت رایگان در سه روستا ،میز خدمت در روستا های سوخته کوه  و دستک ،نشست های و برنامه های جانبی  در پایگاه های مقاومت  از دیگر برنامه های شهرستان است.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ضمن فرا رسیدن گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، پیگیری برنامه های هفته دفاع مقدس از سوی ادارات شهرستان  را ضروری دانست و گفت: ادارات شهرستان در اجرای برنامه هفته دفاع نهایت همکاری را با ستاد گرامی داشت هفته دفاع مقدس شهرستان داشته باشند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است