جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
29 دی 1395 ، ساعت 13:36 1,818 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25459

برگزاری «طرح دوست علمی» توسط بنیاد نخبگان گیلان در آموزشگاه ارغوان آستانه‌اشرفیه + تصاویر

مرحله دوم طرح دوست علمی با حضور رئیس بنیاد نخبگان گیلان، فرماندار و جمعی از مسئولین در آموزشگاه دخترانه ارغوان شهر آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

به گزارش جلال شرق، فرماندار آستانه‌اشرفیه در آئین آغاز مرحله دوم طرح دوست علمی گفت: خداوند ما را وسیله قرار داده تا زمینه‌ساز تبلور شما عزیزان دانش‌آموزان باشیم تا از برکت فکر، اندیشه و توانایی شما این شهرستان، استان و کشور بهره‌مند شوند.

رحیم حیدری افزود: اگر انسان مستعد، خوب پرورش و ساخته شود درواقع وی می‌تواند باعث تحول در جامعه بشری شود و به‌تبع آن جامعه ساخته می‌شود و این کار بسیار ارزشمند است و عدم استفاده از این فرصت که بنیاد نخبگان گیلان برای شما دانش‌آموزان فراهم کرده است باعث ضربه خوردن شهرستان هم خواهد شد.

رئیس بنیاد نخبگان گیلان در ادامه این آیین گفت: آموزش‌های خاص برون مدرسه‌ای رویدادی است برای شناسایی بهترین‌ها و قرار دادن در مسیر توانمندسازی و تبدیل به یک نخبه اثرگذار در جامعه، که این بنیاد در جهت شناسایی نخبگان جامعه تلاش می‌کند.

مسعود اصفهانی افزود: از اینکه دوره تکمیلی زیست‌فناوری طرح دوست علمی با کمک فرماندار، مدیر آموزش‌وپرورش و مسئولین شهرستان در آستانه‌اشرفیه اجرا می‌شود به خود می‌بالم و امیدوارم که این دانش‌آموزان به‌زودی در جامعه خود اثرگذار باشند.

مرحله اول طرح دوست علمی با رویکرد زیست‌فناوری با حضور ۶۰ دانش‌آموز در آبان ماه سال جاری در دبیرستان شهید قربانی آستانه‌اشرفیه از سوی بنیاد نخبگان گیلان به مدت ۳ روز برگزار و به دانش‌آموزان شرکت‌کننده از سوی استادان دانشگاه آموزش‌های لازم ارائه گردید. که مرحله دوم این طرح با انتخاب برگزیدگان در آموزشگاه ارغوان اجرا می‌شود.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است