جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
28 اردیبهشت 1396 ، ساعت 08:00 1,801 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :28619
رئیس ستاد نماز جمعه آستانه‌اشرفیه :

برگزاری مراسم انتخاباتی ، ایجاد فرصت برای بیان مطالب از سوی تشکل‌های سیاسی بوده است

رئیس ستاد نماز جمعه آستانه‌اشرفیه هدف از برگزاری مراسم انتخاباتی در مسجد جامع این شهرستان را ، ایجاد فرصت برای بیان مطالب از سوی تشکل‌های سیاسی اعلام کرد .

به گزارش جلال شرق ، سید شمس‌الدین نور حسینی  طی گفتگو کوتاه با خبرنگار  جلال شرق پس از برگزاری مراسم ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مسجد جامع گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری  که همواره بر مشارکت حداکثری مردم تأکیددارند ما هم درصدد اعمال سیاست‌های رهبری مبنی بر مشارکت مردم در عرصه انتخابات هستیم .

وی اظهار کرد:  احساس کردیم اگر نامزدهای شورای شهر رودررو با مردم بنشینند و دریک فضای آرام بتوانند برنامه‌های خود را به مردم ارائه بدهند قطعاً در انتخاب اصلح به مردم کمک خواهد شد.

نور حسینی برگزاری مراسم‌های ویژه ریاست جمهوری را در راستای سیاست‌ها  و منویات رهبری برشمرد و ادامه داد: قرار شد تشکل‌های سیاسی فرصت ابراز مطالب خود را داشته باشند  و مردم با توجه به مطالبی که ارائه می‌شود تصمیم خود را بگیرند  .

وی خاطرنشان کرد : جدا از گرایش سیاسی ، تصورم این است که این فضا برای همه تشکل‌های سیاسی آماده شود تا  سیاسیون کاندیداهای ریاست جمهوری بتوانند مطالب خود را عرضه کنند و مردم هم بتوانند اصلح خود را انتخاب کنند

نور حسینی در خصوص سؤالات مطرح‌شده بعد از سخن‌رانی نماینده ستاد  گفت: مجری برنامه سوا لاتی که ممیزی می‌شد از سخن‌ران  مراسم پرسش می‌کرد  .

لازم به یادآوری است از سوی مرکز فرهنگی مسجد جامع آستانه‌اشرفیه و با تدابیر  حجت‌الاسلام محمد ساجدی امام‌جمعه این شهرستان گفتگو داوطلبان شورای شهر آستانه‌اشرفیه به مدت ۳ شب برگزار و شب گذشته نیز رضا صالح جلالی به نمایندگی از ستاد دکتر روحانی در مسجد جامع سخنرانی کرد  و به سؤالات طرح‌شده پاسخ داد.

هم‌چنین محمد عباسی به نمایندگی از ستاد حجت‌الاسلام رئیسی  در مسجد جامع سخنرانی کرد  و به سوالات مطرح شده پاسخ داد

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است