چهارشنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
18 اردیبهشت 1395 ، ساعت 12:35 2,317 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14488

برگزیدگان مسابقه دو صحرانوردی رهروان شهدا در آستانه اشرفیه معرفی شدند+ تصاویر

یک دوره مسابقه دو صحرانوردی به مناسبت بزرگداشت هفته معلم با عنوان : رهروان شهدا » و به مسافت ۲کیلومتر در آستانه اشرفیه برگزار شد.

به گزارش جلال شرق ، رئیس بسیج دانش آموزی آموزش و پرورش آستانه اشرفیه در گفتگو با جلال شرق درباره هدف از برگزاری این مسابقه گفت: دو صحرانوردی

« رهروان شهدا » به منظور آشنایی دانش آموزان دوره اول متوسطه با شهدای این شهرستان برگزارشده است .

موسی منفرد با بیان اینکه این دوره از مسابقات بر اساس دستورالعمل صادر شده درهفته معلم برگزارشده  اظهار کرد : در این دوره ۶۳ دونده از آموزشگاههای مختلف این شهرستان در مسابقه حضور یافتند که در پایان به همه شرکت کنندگان به رسم یاد بود لوح تقدیر و هدایایی داده شد.

وی با اشاره به اینکه کوچکترین دانش آموز این شهرستان شهید اسماعیل رنجبر فقط ۱۲ سال سن داشت افزود : در پایان این مسابقفه به ۱۲ نفر پایانی این مسابقات هدیه ویژه ای در نظر گرفته شد.

منفرد آشنایی دانش آموزان رابا شهدای دانش آموزی این شهرستان از دیگر اهداف برگزاری دو صحرانوردی « رهروان شهدا » نام برد و ادامه داد: نام ۴۳ شهید دانش آموزی این شهرستان به صورت شماره برای ۴۳ دونده دانش آموز در جلوی پیراهن آنان الصاق شد که هر کدام آز آنان رهروی آن شهید والامقام در مسابقه حضور داشتند.

لازم به یاد آوری است این مسابقه از میدان امام حسین ( ع ) تا حرم مطهر شهدای آستانه اشرفیه برگزار شد و در پایان دانش آموزان با نثار شاخه گل و فاتحه بیعت خودشان را با آرمان های شهدا و مقام ولایت اعلام کردند.

نفرات پایانی این مسابقه عبارتند از : امید عموپور ( شهید بهشتی ) ، امیر نبات پور ( شهدای عملیات محرم ) ، سامان مسافر ( بشارت ) ، رضا برهنه ( شهدای عملیات محرم )، مهدی شکرگزار ( مصطفی دوست )، امیر رضا قربانی ( شهید بهشتی ) ، جواد حسین نژاد ( آتش پوش ) ، مهدی حسین پور ( شهید آتش پوش ) ، محمد طاووسی ( بشارت ) ، مهدی آذری ( آتش پوش ) ، سید رضا میر هاشمی ( شهید بهشتی و امیر حسین قربانی ( شهید بهشتی ) ۱۲ نفر ی بودند که به ترتیب به خط پایان رسیدند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است