چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۳۷
آخرین اخبار
22 آبان 1394 ، ساعت 19:21 1,653 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6333

برگزیدگان بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات کشورمعرفی شدند.

به گزارش جلال شرق در مراسم اختتامیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ، روزنامه خراسان با  ۹۱ امتیاز ، در بخش اهتمام به زبان فارسی عنوان برگزیده نمایشگاه را به خود اختصاص داد و روزنامه “خراسان شمالی با ۸۰ ، ابرار ورزشی با  ۸۱ و پایگاه خبری” انتخاببا  ۸۱٫۲۵  امتیاز به ترتیب در بخش های مطبوعات محلی ، ورزشی و پایگاه های خبری  به رتبه های برتر دست یافتند.

همچنین هیئت داوران بیست و یکمین نمایشگاه ماهنامه ” صفای سخن از کرمانشاه را به عنوان غرفه برتر و” نشریه چهارفصل ” را در بخش عمومی و خانواده به عنوان مطبوعات برتر انتخاب کرد .

همچنین در بخش دین و اندیشه خبرگزاری های ایکنا و حوزه و در بخش فرهنگی هنری پایگاه خبری شادشو عنوان برتر را از آن خود کردند .

در بخش آموزشی و تخصصی هم پایگاه خبری “وبدا” در حوزه پزشکی و سلامت و در بخش سیاسی و اقتصادی هم ماهنامه “مهرنامه” برگزیده شدند.

همچنین هیات داوران بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات موسسه ” اصفهان امروزرا برگزیده بخش موسسات مطبوعاتی و روزنامه ” شهروند را روزنامه برتر انتخاب کرد.

در بخش خبرگزاری های عمومی هم خبرگزاری دانشجویان ایران  (ایسنا) حائز رتبه برتر شد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان هم در سطح ادارات کل استان ها به عنوان برترین اداره کل دست یافت .

موسسات برگزیده موفق به دریافت لوح برتر و هدایای سکه بهار آزادی شدند و از مزایایی همچون تخفیف در غرفه ، در نمایشگاه بیست و دوم برخوردار خواهند شد .

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با معرفی خبرگزاری ها و مطبوعات برتر تا ساعتی دیگر به کار خود پایان می دهد ./ صدا و سیما

.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است