دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
8 مرداد 1401 ، ساعت 12:03 228 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :71656

بستر مناسبی برای تعاملات رسانه‌های استان با هر گرایشی با در گیلان فراهم شده است

فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدار با مسئول سازمان بسیج رسانه کشور گفت:بستر مناسبی برای تعاملات رسانه‌های استان با هر گرایشی با یکدیگر فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، سردار محمد عبدالله‌پور در این دیدار ضمن خیر مقدم به مسئولان بسیج رسانه کشور اظهار کرد: یکی از وظایف رسانه‌های داخلی این است که هجمه‌ها و توطئه‌های رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنند.
وی  با بیان اینکه بسیج رسانه استان‌گیلان به خوبی به وظایف خود در عرصه رسانه عمل می‌کند، گفت: همواره به مسوولان بسیج رسانه استان گوشزد کرده‌ام که بستر مناسبی را برای تعاملات رسانه‌های استان با هر گرایشی با یکدیگر فراهم کنند‌ که این امر در گیلان محقق شده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به بازگویی خدمات جمهوری اسلامی برای مردم و نسل سوم و چهارم انقلاب افزود: تعامل میان اصحاب رسانه منجر به بازگویی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به تمام اقشار مردم در کشور می‌شود.
عبدالله‌پور با بیان اینکه استفاده از بسیج می‌تواند بسیاری از بحران‌های موجود در جامعه را برطرف کند، گفت: بسیج عصاره مردم است و در این خصوص به ویژه در حوزه رسانه باید یک ساختار سازی مناسب انجام شود زیرا جنگ امروز جنگ روایت‌ها است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است