سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
17 دسامبر 2015 ، ساعت 21:39 1,399 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8038

بسته حمایتی اشتغال، تحصیل و ازدواج؛ ۳ هفته دیگر

بسته حمایتی بیمه برای اشتغال، تحصیل، ازدواج جوانان و اوقات فراغت اجرایی می شود.

به گزارش جلال شرق ، معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: این بسته حمایتی تا سه هفته آینده در اختیار همگان قرار می گیرد.

محمد رضا رستمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان رضوی که دیشب در محل استانداری برگزار شد افزود: آموزش های قبل از ازدواج در کنار تامین جهیزیه، کمک هزینه مسکن و مهریه در صورتی که مرد فوت کند مشمول این بیمه می شود.

او ادامه داد: اگر ازدواجی منجر به طلاق شود تنها در صورتی که افراد مشاوره های قبل ازدواج و در حین ازدواج را پشت سر گذاشته باشند مهریه نیز بیمه می شود.

رستمی با اشاره به اینکه بحث بیمه کارآفرینی و اوقات فراغت نیز به سرانجام رسیده است، خاطر نشان کرد: بحث ادامه تحصیل، کارآفرینی و بیمه فراغت از جمله موضوعاتی است که باید زمینه آن برای اجرایی شدن به سرعت فراهم شود.

رستمی گفت: تفاهمنامه همکاری بیمه ایران و وزارت ورزش و جوانان در چهار بسته بیمه ای و حمایتی شامل «بیمه اوقات فراغت جوانان، بیمه حمایت از اشتغال، بیمه حمایت از ازدواج و بیمه حمایت از تحصیل» طراحی و تدوین شده است که با همکاری وزارت ورزش و جوانان و بیمه ایران قابلیت تبدیل شدن به بیمه نامه را دارد./صدا وسیما

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است