پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 بهمن 1395 ، ساعت 11:38 1,765 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25505

بعضی از آقایان، عینک بدبینی‌شان بسیار، بسیار زاویه دارد

اختصاصی /نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر گفت: بعضی از آقایانی که در سطح شهر هستند عینک بدبینی‌شان بسیار، بسیار زاویه دارد

به گزارش جلال شرق، محمدحسین قربانی در پاسخ به سؤال خبرنگار جلال شرق مبنی برخالی بودن پست معاونت فرمانداری به‌ویژه در زمان نمایندگی وی اظهار کرد: من خوشحالم که این مطلب را مطرح کردید که البته شما باید این مطلب را از مجموعه استانداری و یا فرمانداری مطرح می‌کردید زیرا معاون فرماندار را من انتخاب نمی‌کنم.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بابیان اینکه بعضی از آقایانی که در سطح شهر هستند عینک بدبینی بینی‌شان بسیار، بسیار زاویه دارد افزود: من پیشنهاد می‌کنم که این عینک بدبینی را عوض کنند و به واقعیت‌ها برسند.

وی ادامه داد: ما شاهد هستیم همین کسانی که تریبون در اختیار آنان است، تهمت‌ها، افتراها و بداخلاقی‌ها یا ناشیگری‌هایی که دارند می‌خواهند یک‌طوری ضعف‌های خود را جبران کنند و توجیه کنند و توپ را در زمین دیگران بیندازند.

قربانی خاطرنشان کرد: من باور دارم معاون فرماندار باید توسط خود فرماندار و با هماهنگی استاندار انتخاب شود و من هیچ تأکیدی برای شخص گزینه‌ای خاصی تا به امروز نداشتم و ندارم.

وی با تصریح این سخن که این سؤال باید از دوستانمان در مجموعه فرمانداری یا استانداری پرسیده شود تأکید کرد: حدود ۴ ماه قبل برای یک گزینه‌ای با من مشورت شد و ازنظر من هم بلامانع بود که هم به فرماندار و هم به معاونت سیاسی استانداری این مطلب را گفتم.

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر تصریح کرد: من فکر می‌کنم یک نوع بازی سیاسی در مجموعه سیاسی استانداری حاکم است و من باید این کوتاهی را در حوزه معاونت سیاسی استانداری ببینم.

و ی ادامه داد: دوست دارم شما این مطلب را به‌طور شفاف از ایشان بپرسید که چرا باعث شد معاونت فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه که پستش چندین مدت است خالی است اقدامی نشده است.

قربانی با اشاره به این نکته که به‌هرحال منم باور دارم که پست معاونت اگرچه چالش‌برانگیز نیست ولی می‌تواند به مدیریت سیاسی و مدیریت شهری کمک کند خاطرنشان کرد: بودن کسی در این جایگاه می‌تواند در پی گیری پروژه‌های عمرانی و با توجه به جایگاه تعریف‌شده‌اش حتی پی گیر ریز مسائل عمرانی باشد.

قربانی تأکید کرد: من بارها به فرماندار و معاون سیاسی استاندار اعلام کردیم که هرچه سریع‌تر این مسئله تسریع پیدا کند تا شاید یکی از دغدغه‌های شهر ما که دغدغه خواص و نخبگان شهر هم باشد مرتفع شود.

وی با اشاره به اینکه بنده هیچ‌گونه دل‌بستگی برای تعرفه کسی در پست معاونت فرمانداری ندارم ادامه داد: بهر حال هم در زمان فرماندار سابق نگاه استاندار بود که با من مشورت کرد و هم فرماندار در حال حاضر جناب آقای حیدری که نگاه استاندار بود و من هم بلامانع اعلام کردم.

وی انتخاب مدیران دستگاه‌ها را یک کار کارشناسی در حوزه مدیران کل و دستگاه‌های مربوط اعلام کرد و گفت: آن چیزی که به‌عنوان نماینده مردم از دولت انتظار دارم، مدیر باید پیگیر مطالبات حوزه کاری و دستگاه مربوطه خود باشد تا کارهای مردم به زمین نماند حالا آقای فرماندار می‌تواند با معاون و یا بدون معاون این کار انجام دهد ولی آنچه دغدغه ماست آن است که کار مردم در شهرستان بر زمین نماند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است