سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
29 سپتامبر 2015 ، ساعت 20:07 524 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3549

بمناسبت هفته دفاع مقدس ، مراسم گرامیداشت ۷ هزار شهیده زن ایران- اسلامی و ۳۳ شهیده شهرستان رشت برگزار شد.

در  آخرین روز از مراسم هفته دفاع مقدس  که توسط حوزه ۳ شهری بسیج خواهران در مسجد فاطمه الزهرا مسکن مهر رشت برگزار شد، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: باید یاد و خاطره شهدای والامقام را همیشه زنده نگه داریم زیرا به فرموده رهبر معظم انقلاب گرامیداشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

به گزارش جلال شرق ، حجت الاسلام والمسلمین رهبری به نقش تاثیر گذار زنان در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود:بانوان در پشتیبانی های فکری، معنوی وتربیتی در ۸ سال دفاع مقدس نقش بسزایی داشتند.

وی به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان اشاره کرد و گفت: نفوذ فرهنگ ابتذال میان جوانان بویژه دختران و ویران کردن تحکیم بنیان خانواده ، توجه بیشتر والدین را می طلبد و بیداری ، ولایتمداری وپیروی از ارزشهای دینی – اسلامی عامل مهم در مقابل این توطئه ها وتهاجم فرهنگی است.

حجت الاسلام والمسلمین رهبری با اشاره به اینکه شهدا اسوه ایستادگی و پایداری هستند افزود: دشمنان هم اکنون در جبهه جنگ نرم برای مقابله با نسل جوان اقدام کردند که نسل جوان باید با شناخت صحیح این توطئه ها، همه ترفندهای دشمنان را خنثی کنند.

وی با بیان اینکه شهدا با ایثار و ایستادگی خود در برابر دشمنان بزرگترین درس زندگی را به ما آموختند افزود: جوانان ما نیز باید با تاسی از آرمانهای والای امام و شهدا راه آنان را که راه اسلام است را ادامه دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است