پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 نوامبر 2015 ، ساعت 12:49 1,542 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6216
سردار عبدالله پور:

بهترین راه مقابله با جنگ نرم اطاعت از ولی‌فقیه است

فرماندهی سپاه قدس گیلان در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی واحد سپاه پاسداران آستانه‌اشرفیه گفت: بهترین راه مقابله با جنگ نرم اطاعت از ولی‌فقیه است.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، سردار محمد عبدالله پور ضمن دعوت مسئولین به وحدت و اتحاد گفت: سپاه باید در حوزه‌های معرفتی، عقیدتی و … جوانان را بروز نگه دارد تا بتوانیم با جنگ نرم دشمن مقابله کنیم.
وی بابیان اینکه دشمن با جنگ نرم خود به افکار پاک جوانان و اعتقاد آن‌ها حمله کرده است اظهار داشت: جنگ نرم این است جوانی که تا دیروز پیش ما بود حالا در مقابل ما قرارگرفته است.
سردار عبدالله پور با اشاره به این نکته که اصلی‌ترین قدرت سپاه پاسداران، در قالب بسیج خود مردم هستند ادامه داد: سپاه وظیفه دارد رضایت مردم را جلب کند و به کمک دولت برود.
فرماندهی سپاه قدس گیلان به مأموریت‌های سپاه پاسداران در حوزه جنگ سخت اشاره کرد و یادآور شد: اگرچه دشمن علیه انقلاب اسلامی و ایران توطئه زیادی می‌کند ولی درواقع خودشان برای خود مشکل ایجاد می‌کنند.
وی به خدمات اقتصادی سپاه پاسداران در کشور اشاره کرد و در پاسخ آن‌هایی که نجوای شیطانی به کار می‌برند که سپاه نباید کارهای اقتصادی انجام دهد گفت: کارهای اقتصادی سپاه درجاهایی انجام می‌گیرد که هیچ‌کس شجاعت ورود برای اجرای آن پروژه عمرانی را ندارد.
در ادامه سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور گزارشی را از موفقیت‌های سپاه پاسداران واحد آستانه‌اشرفیه
در زمان تصدی خود به حاضران ارائه داد.
در پایان سرهنگ پاسدار حسن فیضیان به فرماندهی سپاه پاسداران واحد آستانه‌اشرفیه منصوب و از تلاش‌های سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور تقدیر به عمل آمد.
لازم به یادآوری است که در این مراسم نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر، فرماندار و فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران بعضی از شهرهای استان، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است